8 iemesli, kāpēc izvēlēties mākslīgā akmens virtuves darba virsmas 2

Virtuves darba virsmas, iespējams, ir pati svarīgākā zona virtuvē, jo tieši tur top visi kulinārie šedevri, tiek apstrādāti pārtikas produkti un arī ieturētas maltītes. Tāpēc prasības pret virtuves virsmām un to kvalitāti parasti ir diezgan augstas, tām jāspēj apvienot dažādas īpašības un funkcijas. Mākslīgā akmens virtuves darba virsmas to spēj nodrošināt ar uzviju, jo tām piemīt ļoti daudzas būtiskas īpašības, ko novērtēsiet tieši virtuvē. Lasiet tālāk un uzziniet vairāk.

1. Izturība pret intensīvu lietošanu

Virtuves darba virsmas, kuras izgatavotas no mākslīgā akmens, izceļas ar īpaši augstu izturību pret nolietojumu, tāpēc tās ir piemērotas ne tikai mājsaimniecību virtuvēm, bet arī komerciāliem objektiem, kur katru dienu daudzas stundas uz šīm virsmām notiek intensīvs darbs. Mākslīgais akmens ir izturīgs pret bojājumiem, skrāpējumiem. Tajā neuzsūcas nekādi šķidrumi un vielas, kas varētu virsmu sabojāt. 


2. Higiēnisks un viegli kopjams

Līdz ar to, ka mākslīgā akmens virtuves darba virsmas neuzsūc nekādus šķidrumus un vielas, tās ir tiešām viegli kopt un nodrošināt augstākos higiēnas standartus virtuvē. Komerciālos objektos tas ir īpaši būtiski, jo tur nepieciešams ievērot PVD prasības. Mākslīgā akmens virsmu kopšana neprasīs daudz laika. Virsmas nevajadzēs berzt un izmantot agresīvu virtuves ķīmiju, pietiks ar standarta tīrīšanas līdzekļiem.


3. Nezaudē labo izskatu

Pat pēc 10 un vairāk gadiem mākslīgā akmens virsmas nezaudē savu lielisko izskatu. Tās piešķirs virtuvei greznu un izsmalcinātu izskatu ne tikai pirmajā lietošanas gadā, bet katru dienu vairāku gadu desmitu garumā. Tāpēc virtuves darba virsmas no mākslīgā akmens ir tālredzīgs ieguldījums savas vides estētikas un kvalitātes veidošanā.


4. Pieejami dažādi toņi un tekstūras

Mākslīgā akmens virtuves virsmas iespējams pielāgot gandrīz jebkurām dizainiskajām un gaumes prasībām, jo krāsu un tekstūru klāsts ir tiešām ļoti plašs. Tāpēc nebūs nekādu grūtību pieskaņot virtuves darba virsmas jau esošajam virtuves un mājokļa interjeram vai arī radīt jaunu tieši savām vēlmēm piemērotu, padarot virtuves darba virsmas par pamanāmu un nozīmīgu interjera elementu.


5. Iespējams izgatavot jebkādu formu un izmēru

Mākslīgais akmens ir uz akrila bāzes veidots kompozītmateriāls, no kura iespējams izgatavot neierobežotas formas un izmēru virtuves virsmas un citus izstrādājumus. No šī materiāla virtuves darba virsmas varēs izgatavot līdz milimetram tieši tādas, kādas ir nepieciešamas konkrētajā vietā. Veicot precīzus digitālos mērījumus objektā, iespējams nodrošināties, ka gala rezultāts ideāli ietilps paredzētajā vietā.


6. Iespējams kombinēt ar citiem virtuves objektiem

No mākslīgā akmens kopā ar virtuves darba virsmām iespējams izgatavot arī citus virtuves zonas izstrādājumus. Būtiski, ka tos var savienot ar virtuves virsmu, radot vienu objektu, kuram nebūs manāmas šuves. Virtuves virsmu no mākslīgā akmens iespējams apvienot ar izlietni, ūdenslīstēm, notecēm pie izlietnes, metāla stieņiem pie plīts, ventilācijas restēm, palodzēm un citiem objektiem, kas nepieciešami konkrētajā virtuves zonā. Tāpat no mākslīgā akmens var izgatavot arī pieskaņotus dizaina elementus virtuvei – griešanas dēlīšus, augļu traukus un citas lietas.


7. Iespējams īstenot arī nestandarta projektus

Mākslīgais akmens ir tik elastīgs un daudzpusīgs materiāls, ka būs iespējams realizēt arī nestandarta projektus jūsu virtuvē un arī citās telpās, piemēram vannasistabā, kuras labiekārtošanai ļoti bieži izvēlas tieši mākslīgo akmeni. Mākslīgā akmens izstrādājumus iespējams aprīkot arī ar izgaismojošiem elementiem un gravējumiem, padarot objektus gaumīgākus, personiskākus un funkcionālākus.


8. Materiāls ir silts, patīkams un nekaitīgs

Noteikti jāpiemin arī fakts, ka mākslīgais akmens ir ne tikai gaumīgs un grezns materiāls, bet arī taustei patīkams, silts un veselībai nekaitīgs, jo tas neizdala nekādus izgarojumus. Tāpēc šādas virtuves darba virsmas patiešām spēs apmierināt visas augstākās kvalitātes un estētikas prasības.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Virsma

Nerunājiet muļķības! punktā 2. Higiēnisks un viegli kopjams, ir ierakstītas pēdējās muļķības, ja neticiet nopērciet šo virsmu par sākot no 1000.00 EUr un uzlieciet uz tās melnās tēlas maisiņu, netīšām uzpiliniet jebkuru sarkano augļu vai dārzeņu sulu, svaigas ogas- ķiršus, mellenes vai upenes un tad pieņemiet lēmumu par šīm "viegli kopjamajām" virsmām

pirms 6 mēnešiem, 2020.07.18 07:56

Armands

Sveicināti,
Pastāv vairāki mākslīgā akmens materiālu veidi virsmām, šajā rakstā minētais materiāls ir zīmola ,,Corian'' materiāls, tas ir bezporains materiāls, līdz ar to tas sevī neko neuzsūc, ne vīnu, ne sulu, ne melnās tējas maisiņa krāsu.
Vairāk info atradisiet internetā apskatot tādu materiālu zīmolus kā - ,,Corian'', ,,Staron'', ,,Meganite''
Kā arī Instagram ir Latvijā zināmas kulināres raksts tieši par šo tēmu, lūk, šeit links: https://www.instagram.com/p/CDBJLzPjcIE/?utm_source=ig_web_copy_link

pirms 6 mēnešiem, 2020.07.25 12:47

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju