7 izplatītākie mīti par mājokļa remontu

Mājokļa remonta uzsākšana ir visai nopietns lēmums, kas lielākā vai mazākā mērā nozīmē arī Jūsu zināšanu un prasmju pārbaudi dažādās dzīves sfērās, tajā skaitā budžeta izstrādē, plānošanas darbos un remontdarbu jautājumos.Tieši šī iemesla dēļ, pirms ķeršanās pie darba,  ir vērts iepazīties ar septiņiem izplatītākajiem mītiem par mājokļa remontu, lai izkliedētu jebkuras šaubas par Jūsu kompetenci un nepieciešamību veikt uzlabojumus mājoklī.

Mājokļa remonts nozīmē nesamērīgi lielus tēriņus

Sāksim ar pašu absurdāko no mītiem, proti, pieņēmumu, ka mājokļa remonts visos gadījumos nozīmē nesamērīgi liela roba iegriešanu Jūsu maciņā. Patiesībā mājokļa remontdarbu izmaksas nav nedz neparedzamas, nedz grūti ieplānojamas – viss atkarīgs no Jūsu iecerēto darbu apjoma! Piemēram, kosmētisko mājokļa remontu iespējams veikt arī par salīdzinoši mazu naudas summu – līdz vienam tūkstotim eiro.

Galvenais mērķis - kosmētiskās pievilcības uzlabošana telpā

Par vienu no galvenajiem remontdarbu iemesliem nereti tiek uzsvērts tieši mājokļa kosmētiskās pievilcības uzlabošana. Taču, vai mājokļa fiziskā pievilcība spēs vienlaikus parūpēties arī par Jūsu ērtību un telpas praktiskuma faktoru? Protams, ka nē! Tieši tādēļ būtu ieteicams neaizrauties ar moderno tendenču ieviešanu – tā vietā fokusējieties uz funkcionalitātes nodrošināšanu konkrētajā platībā.

Remontam obligāti jānolīgst profesionāls meistars

Vai mājokļa remonts nāk roku rokā ar profesionāļa meistara nolīgšanu? Arī šis mīts ik pa brīdim iezogas ikviena remontdarbu kārotāja prātā. Protams, ir darbi, kuru paveikšanā nudien nevajadzētu izlīdzēties ar savām zināšanām vien, piemēram, sarežģītākas pakāpes santehnikas vai flīžu ieklāšanas darbi, taču tādus remontdarbus kā tapešu līmēšana vai sienu pārkrāsošana droši varat veikt arī pašrocīgi.

Mēbeļu iegāde ir viens no dārgākajiem procesiem

Jaunu mēbeļu iegāde nereti tiek dēvēta par dārgāko procesu mājokļa uzlabošanas laikā, taču vai tā patiešām ir? Patiesībā jebkurš mēbeļu veikals ir ieinteresēts savas preces realizēšanā, tāpēc, pirms pirkuma veikšanas, vienmēr palūdziet pārdevējam atlaidi. Šī metode strādās izcili it īpaši tajos gadījumos, kad nepieciešams aizvietot vairākas mēbeles vienlaicīgi.

Kā rīkoties, ja mēbeļu iegādes izmaksas pārsniedz Jūsu iepriekš plānotā budžeta iespējas? Dodieties uz https://www.creamcredit.lv/noperciet-mebeles! Aizdevums mēbeļu iegādei var palīdzēt, taču pirms tam noteikti izvērtējiet, vai aizdevumu varēsiet laikus atmaksāt!

Remontdarbu secībai mājoklī nav īpašas nozīmes

Arī pieņēmums, ka remontdarbu secībai mājoklī nav nekādas īpašas nozīmes, ir aplams. Veicamo remontdarbu secība spēlē ļoti būtisku lomu gan pašrocīga remonta, gan meistara nolīgšanas gadījumā. Proti, veicot remontdarbus patstāvīgi, toties ačgārnā secībā, Jūs riskējat ar papildu tēriņu rašanos, jo negatīvo seku likvidēšanai pavisam noteikti būs nepieciešami papildu līdzekļi. Turklāt, uzticot remontdarbus meistaram, Jums ir jābūt informētam par remontdarbu veikšanas kārtību, lai zinātu, kurš profesionālis uz mājokli ir jāaicina pirmais.

Ziemas mēneši nav īstais laiks remonta uzsākšanai

Kā būtu ar mājokļa remontu bargajos ziemas mēnešos? Uzskats, ka tikai un vienīgi gada siltie mēneši ir piemēroti remontdarbu veikšanai mājoklī, neatbilst patiesībai. Protams, āra darbus labāk atstāt uz kādu no vasaras mēnešiem, taču lielākā daļa no iekšdarbiem ir bez grūtībām paveicami arī ziemā.

Turklāt remonts ziemas periodā nozīmē arī ietaupījumus, jo būvmateriālu cenas aukstajos gada mēnešos parasti piedzīvo vislielākos kritumus.

Dārgāki materiāli nozīmē labāku rezultātu

Visbeidzot gāzīsim mītu, kas attiecas uz materiālu izcenojumu, proti, dārgi būvmateriāli ne vienmēr garantē labāku rezultātu. Arī cenā pieejamākās izejvielas spēs nodrošināt kvalitatīvu un acīm tīkamu rezultātu – viss ir atkarīgs no Jūsu vai izvēlētā meistara prasmēm.

Kredīts budžeta elastībai

Jebkura apjomi remontdarbi agrāk vai vēlāk pārbaudīs Jūsu budžeta elastību, tieši tāpēc kredīts remontam mājai ir piemērots neparedzētu vai steidzamu papildu remontdarbu veikšanai.

Ielūkojieties Creamcredit.lv piedāvātajās iespējās un neatlieciet mājoklī iekrājušos remontdarbus uz vēlāku laiku!

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju