5 vērtīgi padomi, kas noderēs, ja vēlaties pasūtīt kalendāru biznesa vajadzībām 1

Kalendārs, iespējams, ir viena no tām lietām, kas atrodama ikvienā mājoklī un birojā. Lai arī mūsu ikdiena arvien vairāk norit digitālā vidē, kur nereti arī plānojam laiku, drukātie kalendāri joprojām saglabā savu vietu uz galdiem un pie sienām. Gudri izplānots, profesionālu dizaineru veidots, kvalitatīva tehniskā izpildījuma kalendārs noteikti spēs pateikt daudz par Jūsu zīmolu tiem cilvēkiem, kas saņems kalendāru kā dāvanu. Lūk, pieci vērtīgi padomi, kurus vērts zināt, ja vēlaties pasūtīt kalendāru korporatīvām vajadzībām.

1. Izlemiet, kas būs Jūsu vēstījums atbilstošajai auditorijai
Profesionālu kalendāru izgatavošana ir gluži kā māksla. Iepriekš noteikti esat redzējuši kalendāru piemērus, kuros katra mazākā detaļa izstrādāta līdz perfekcijai, tai skaitā, pielāgots kalendāra izmērs, forma, krāsas, teksta fonts, izmantotais kartons un papīrs, tā apstrāde, kā arī izvēlētie lapu savienojumi. Katram sīkumam ir nozīme, un, protams, ir īpaši svarīgi, lai kalendāri pēc pasūtījuma būtu bez kļūdām.

2. Rūpīgi izvēlieties fotogrāfijas kalendāram
Kalendāru veidošana nav iedomājam bez kvalitatīviem foto, tādēļ noteikti vajadzētu padomāt par to, kādu noskaņu vēlaties radīt, izmantojot vizuālos materiālus. Korporatīvo kalendāru druka parasti tiek veikta, iesaistot kalendāra dizainā korporatīvās krāsas, logo, saukļus un citu informāciju. Protams, gudrāk būs sadarboties ar profesionāliem kalendāru veidotājiem un dizaineriem, kas spēs Jūsu idejas un vēlmes pārvērst augstas kvalitātes rezultātā.

3. Veidojiet kalendāru kā portfolio
Korporatīvo kalendāru izgatavošana ir lielisks veids, kā veicināt sava zīmola un produktu atpazīstamību. Katru no kalendāra lapām varat izmantot kā lielisku mārketinga rīku, lai iepazīstinātu auditoriju ar saviem produktiem vai pakalpojumiem.

4. Neaizmirstiet par funkcionalitāti
Dizains, protams, nav vienīgais faktors, kas jāņem vērā, kad tiek organizēta korporatīvo kalendāru pasūtīšana. Jāraugās, lai kalendāri būtu ikdienā viegli lietojami, tai skaitā, galda kalendāri stabili stāvētu uz virsmas, bet sienas kalendāri būtu viegli pāršķirami un nesaplīstu pēc pāris mēnešiem.

5. Domājiet par ilgtspējīgiem un neparastiem risinājumiem
Mūsdienās kalendāru druka var tikt veikta ļoti dažādos formātos – mēneši var būt uz atsevišķām lapām, tāpat arī varat samazināt izlietotā papīra daudzumu, izvēloties abu lapas pušu apdruku. Ja Jums rūp vide, noteikti vērts izvēlēties drukas kompāniju, kuru izgatavotie kalendāri pēc pasūtījuma ir ražoti, izmantojot dabīgākus un ilgtspējīgākus materiālus.

Kalendari.lv – no idejas līdz augstas kvalitātes rezultātam
Korporatīvais kalendārs reprezentē Jūsu biznesu un zīmolu, tādēļ kļūdas un neprecizitātes tajā nav pieļaujamas. Kalendari.lv jau vairāku gadu garumā piedāvā sienas un galda kalendāru izgatavošanu pēc pasūtījuma dažādiem klientiem. Pieejami risinājumi mazākiem un lielākiem budžetiem, tādēļ, ja vēlaties saņemt augstvērtīgu rezultātu, ienāciet Kalendari.lv un noformējiet pasūtījumu jau šodien!

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Kamilla Karlsena

Piesakies aizdevumam NOVA GLOBAL FINANCE ar 3% procentu likmi.

Neatkarīgi no tā, vai vēlaties palielināt savu dzīvesveidu, vai arī jums ir negaidīti izdevumi, NOVA GLOBAL FINANCE aizdevums ir rentabls veids, kā to panākt.

Nova Global Finances ir elastīga: jūs varat aizņemties līdz 10 miljoniem eiro un ar piemērotu atmaksas periodu no 1 līdz 30 gadiem. Mēs piedāvājam plašu personīgo aizdevumu, biznesa aizdevumu, mājokļu un parāda konsolidācijas aizdevumu klāstu, kurus var pielāgot jūsu mainīgajām vajadzībām un apstākļiem ar 3% procentu likmi.

Ko jūs saņemat:
 tūlītēja piekļuve jūsu līdzekļiem pēc apstiprināšanas
 Konkurētspējīgas procentu likmes
 elastīgi atmaksas termiņi
 Spēja ātrāk nomaksāt aizdevumu (papildu maksājumi samazina aizdevuma kapitālu)
 Viegla apstiprināšana, ja jums nepieciešami papildu līdzekļi
 Jūs varat pieteikties aizdevumam sev ērtā vietā un laikā

Kā pieteikties:
Pieteikšanās kredītam ir ātra un vienkārša! Uzņēmumiem vai personām, kuras vēlas pieteikties aizdevumam Nova Global Finances un kurām nepieciešama plašāka informācija par KĀ PIETEIKTIES, SŪTĪT E-PASTU uz adresi (novaglobalfinances@gmail.com) VAI sazināties ar Camilla Karlsen vietnē whatsApp: +31642117819, lai iegūtu vairāk informācijas un mutiskas instruktāžas. Piesakieties T & C.

Kamilla Karlsena
Vecākais aizdevumu menedžeris

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.14 10:01

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju