5 populārākās automašīnas ģimenēm ar bērniem

Ģimenes auto iegāde ir atbildīgs un laikietilpīgs process, jo vienlaicīgi jāizvērtē daudzi pirkuma aspekti. Ideāls ģimenes auto ir ietilpīgs, praktisks, ekonomisks un drošs. Tam jākalpo visu ģimenes locekļu ērtībai. Svarīgi jau sākumā, savu iespēju robežās, izvērtēt automašīnas iegādes izmaksas kopā ar tālākās uzturēšanas izmaksām, lai pirkums nekļūtu par slogu ģimenes budžetam.

Ne visi ģimenes auto ir miniveni. Arī daudzi sedani, hečbeki, universāļi un suvi var būt lieliski ģimenes auto. Piedāvājumu noteiks arī tas, vai jūs plānojat iegādāties jaunu vai lietotu automašīnu.

Autotirgotāji neskopojas ar ideālā ģimenes auto aprakstiem, izceļot tā uzticamību, ietilpību un praktiskumu, bet, kuram no tiem patiešām būtu vērts pasūtīt testa braucienu? Skatoties pēc pirktāko auto marku statistikas jauno un arī lietoto automašīnu segmentā, augšgalā ir Volkswagen, Toyota, Audi, Volvo un Škoda. Kādi ideāli ģimenes auto ir to piedāvājumā?4

Volkswagen Sharan minivans

Šis ir iecienīts ģimenes auto, ja nepieciešams ietilpīgs un daudzfunkcionāls septiņvietīgs salons, kas vienlaikus ir gan elegants, gan praktisks. Braukšana ar Sharan ir patīkama, paaugstinātais klīrens nodrošina labu ceļa pārredzamību, bīdāmās aizmugures durvis lieti noder šaurākās vietās. Iespaidīga ir salona ietilpība – izņemot otrās un trešās  rindas krēslus, auto ietilpība palielinās līdz pat 2610 litriem.

Volkswagen Tiguan SUV
Šīs automašīnas ietilpīgajā 615 litru bagāžas nodalījumā var ievietot gan bērnu ratus, gan somas ar mantām, un, ja vajadzētu, atrastos vieta arī mazuļa ceļojuma gultiņai. Ergonomisks salons ar ērtiem krēsliem.

Tehnoloģijas, kas palielina drošību uz ceļa: aklās zonas asistents (Side Assist), kad neredzamajā zonā atrodas kāda automašīna, sānu spogulī iemirgojas gaismas signāls; ceļojuma asistents (Travel Assist), kas atbilstoši ievadītam maršrutam, piebremzē gan ceļu līkumos, gan pirms nogriešanās uz sānceļa. Ērti, jo nav jāseko līdzi kartei un noteikti samazina vadītāja slodzi garākā pārbraucienā; gudrās gaismas (IQ Light), kas labi un laicīgi izgaismo ceļu un ceļazīmes, kā arī pielāgojas dažādām situācijām uz ceļa.

Tiguan ir visvairāk iecienītais Volkswagen modelis Baltijā, kā labākais apvidus un pilsētas krosoveru īpašību apvienojums.

Passat Variant
Passat Variant ir elegants,  ģimenes universālis, ar 650 litru bagāžas nodalījumu. Bagāžas nodalījuma tilpums palielinās līdz 1780 litriem ar nolocītu aizmugurējā sēdekļa atzveltni. Standartaprīkojumā iekļauta pārvietojama bagāžas nodalījuma grīda.

Toyota Verso
Šis ir vēl viens lielisks minivans, kam ir augsts uzticamības līmenis, pateicoties zemām uzturēšanas izmaksām un braukšanas īpašībām. Lai gan Verso modeli nevar nosaukt par pašu ietilpīgāko, šo trūkumu atsver automašīnas paaugstinātais vispārējās drošības līmenis.

Octavia Combi
Jau vairākus gadus Škoda automašīnas ir auto topu augšgalā. Jaunā Octavia Combi ir izskatīgs un parocīgs ģimenes auto, kas apvieno eleganci un praktiskumu. Teicama ietilpība, augstvērtīga salona apdare, virsbūvei piemērotas jaudas dzinējs.

Visos ģimenes auto ir svarīga mazo pasažieru drošība. Auto apskates laikā vajadzētu pārliecināties, ka:

●    Autosēdekļiem ir nepieciešamais ISOFIX stiprinājums bērnu sēdeklītiem;
●    Vadītājam ir pieejams slēdzis, kas nobloķē aizmugures logus, neļaujot bērniem tos atvērt;
●    Auto brīdina ar skaņas signālu, ja bērns aizmugurē sēdeklī ir atsprādzējies;
●    Child lock aizmugurējo durvju bloķēšana.

Ņemot vērā to, ka arī brauciena laikā bērns pieprasa uzmanību, tad ceļa joslu asistents, aklās zonas monitors, distances sensors un citas drošības palīgierīces būs ļoti noderīgas un neatsverams garants drošam braucienam.

Jauna auto iegāde prasa ievērojamus finansiālos ieguldījumus, tādēļ kā risinājums var būt kredīts. Aizdevums auto iegādei pieejams Creamcredit.lv mājas lapā. Ar kredīta piedāvājumu un nosacījumiem var iepazīties šeit.


Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju