5 IEMESLI KĀPĒC MĀCĪTIES ANGĻU VALODU

Katrs noteikti kādreiz ir dzirdējis kādu sakām, ka ir  jāmācās angļu valodā un, ka tā ir nākotnes valoda. Varbūt Jūs uzskatiet, ka angļu valodas zināšanas jums nav noderīgas?

 

Varbūt tas ir tāpēc, ka neviens nekad nav jums devis noderīgus iemeslus mācīties. Izlasiet online valodu skolas WebTeacher iemeslu sarakstu un iespējams jūs būsiet iedvesmoti sākt uzlabot savas angļu valodas prasmes.

1.      Angļu valoda ir viena no populārākajām valodām.

Viena piektā daļa pasaules iedzīvotāju angļu valodā runā kā pirmajā vai otrajā valodā. Tā ir kā atslēga vai īpaša valūta. Tā atver durvis visā pasaulē, lai jūs varētu sazināties ar cilvēkiem no visām valstīm.

2.      Karjeras iespējas.

Valodas zināšanas paver durvis daudz jaunām iespējām, kā, piemēram, profesionālajai karjerai - angļu valodas zināšanas būs priekšrocība, lai atrastu labāku darbu. Ja jūs meklējat labu darbu, tad visticamāk angļu valodas zināšanas būs liela priekšrocība. Angļu valoda ir viena no nepieciešamākajām valodām, lai veiktu uzņēmējdarbību,

 

Nereti nacionālajos uzņēmumos un starp starptautiskiem uzņēmumiem, piezīmes, e-pasta vēstules, biznesa tikšanās un tālruņa zvani bieži tiek veikti angļu valodā. Ja jūs meklējat karjeru medicīnas zinātnēs, datorzinātnēs un tehnoloģiju jomās, šī valoda jums būs obligāta.

3.      Ceļotāju valoda.

Angļu valoda ir valoda, ko izmanto starptautiskajos ceļojumos. Tas ir ļoti noderīgi, ja vēlaties apmeklēt ASV, Lielbritāniju, Kanādu, Jaunzēlandi, Dienvidāfriku un citas angļu valodā runājošās valstis.

 

Tas vēl nav viss. Kā minēts iepriekš, angliski runā daudz cilvēki kā pirmajā vai otrajā valodā visā pasaulē. Tāpēc neatkarīgi no tā, kur jūs ceļojat - pat valstīs, kurās nerunā angļu valodā - ir ļoti iespējams, ka daži vietējie iedzīvotāji to sapratīs.

 

Lidostās, dzelzceļa stacijās, viesnīcās, restorānos un tūrisma objektos drošības informācija un instrukcijas parasti tiek sniegtas tieši angļu valodā.

 

4.      Angļu valoda ir mēdiju un mākslas starptaustiskā valoda.

Lielākā daļa interneta satura ir rakstīta angļu valodā. Daudzi no pasaules lielākajiem ziņu tirgiem, tostarp TV, laikraksti, žurnāli un radio, tiek ražoti angļu valodā.

 

Dažas no jūsu iecienītākajām filmām, TV raidījumiem, kā arī popmūzika ir angļu valodā. Šajā valodā tiek izdotas vairāk filmas un grāmatas nekā citās valodās. Lai gan daudzi darbi tiek tulkoti, zinot angļu valodu jums ir priekšrocība redzēt tos daudz ātrāk.

5.      Tā paver izaugsmes iespējas.

Angļu valoda paver iespēju mācīties, strādāt un attīstīt sevi ārzemēs.

Arī mācoties Latvijā ir iespēja doties apmaiņas programmā Erasmus, kurā studijas notiek angliski.

 

Angļu valoda ir tagadne un nākotne, tāpēc sāc mācīties jau tagad! WebTeachers piedāvā Angļu Valodas Privātstundas Tiešsaistē, pirmā nodarbība ir bez maksas!

 

Pievieno komentāru

Reklāmraksti

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju