Iespējams, KNAB veicis kratīšanu Rīgas Domē

Iespējams, Korupcijas novēršanas un apkarošanas biroja (KNAB) darbinieki trešdien veikuši kratīšanu Rīgas domē.

Aģentūra LETA ziņo, ka KNAB darbinieki veikuši kratīšanu pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas darbinieces Veltas Puriņas kabinetā.Savukārt KNAB priekšnieka vietniece Juta Strīķe sacīja, ka "«procesuālās darbības netiek komentētas».

Arī Puriņa notikušo nekomentēja, solot kādreiz sniegt informāciju. Puriņa nenorādīja savu atrašanās vietu, bet Rātsnamā, kur ir viņas darba vieta, Puriņa nebija sastopama.

Kā liecina LETA rīcībā esošā informācija, Puriņa šodien telefoniski pilsētas izpilddirektoram Andrim Grīnbergam lūgusi viņu atbrīvot no amata. Iespējams, domes darbiniece ir izsaukta uz nopratināšanu.

Pildot savus amata pienākumus, Puriņai trešdien vajadzēja apmeklēt Kultūras, mākslas un reliģijas lietu komitejas sēdi, tomēr viņa tajā neieradās.

Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Sandra Grīnberga sacīja, ka neesot informēta par iespējamo kratīšanu Puriņas kabinetā.

Turklāt viņa neesot informēta par to, ka darbiniece neapmeklēs komitejas sēdi. Parasti, ja kāds no nodaļas darbiniekiem netiek uz savā pārziņā esošo komiteju, tad to apmeklē kāds cits.

Ne Rīgas mēra pienākumu izpildītājs Andris Ārgalis (TP), ne pilsētas izpilddirektors Andris Grīnbergs šajā jautājumā viedokli paust nevēlējās.

Savukārt vairāki domes tehniskie darbinieki atzina, ka Puriņas kabineta apkārtnē manīta iepriekš neredzēta rosība un sveši cilvēki. Turklāt Rātsnama darbinieki runājot par veikto kratīšanu.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju