Zemgalē bezdarba līmenis februārī nav mainījies

Latvijā šogad februāra beigās reģistrētā bezdarba līmenis bija 6,7% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, kas ir tikpat, cik mēnesi iepriekš, aģentūra LETA uzzināja Nodarbinātības valsts aģentūrā.

2019.gada februāra beigās Nodarbinātības valsts aģentūrā bija reģistrēti kopumā 62 477 bezdarbnieki, kas ir par 526 cilvēkiem vairāk nekā mēnesi iepriekš, kad aģentūrā bija reģistrēts 61 951 bezdarbnieks.

Zemākais reģistrētā bezdarba līmenis februāra beigās bija Rīgas reģionā - 4,4%, kas ir tikpat, cik mēnesi iepriekš, bet augstākais reģistrētā bezdarba līmenis bija Latgales reģionā - 15,2%, kas ir pieaugums par 0,2 procentpunktiem.

Tāpat par 0,2 procentpunktiem reģistrētā bezdarba līmenis februārī audzis Kurzemes reģionā, sasniedzot 8,1% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita, bet par 0,1 procentpunktu reģistrētā bezdarba līmenis palielinājies Vidzemes reģionā, sasniedzot 6,8%. Savukārt Zemgalē reģistrētā bezdarba līmenis februārī nav mainījies un mēneša beigās joprojām bija 6,6%.

Nodarbinātības valsts aģentūras dati liecina, ka Rīgā reģistrētā bezdarba līmenis šogad februāra beigās bija 4,1%, kas arī ir tikpat, cik mēnesi iepriekš.

2019.gada janvāra beigās Latvijā reģistrētā bezdarba līmenis bija 6,7% no ekonomiski aktīvo iedzīvotāju skaita.


Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju