Visvairāk inficēto ar Covid-19 reģistrēti Rīgā; trešais augstākais Covid-19 pacientu skaits joprojām ir Bauskas novadā 1

Kopumā deviņi Covid-19 pacienti, par kuru izveseļošanos ziņots piektdien, reģistrēti Priekuļu novadā, liecina Slimību profilakses un kontroles centra apkopotie dati.
Līdz ar to Priekuļu novadā aktīvo inficēšanās gadījumu skaits samazinājies līdz 13, kas otrais augstākais inficēto skaits valstī.

Pārējās pašvaldībās inficēto skaits palicis nemainīgs - visvairāk inficēto reģistrēts Rīgā, kur zināms par 34 inficētajiem. Tikmēr trešais augstākais Covid-19 pacientu skaits joprojām ir Bauskas novadā, kur līdz šim konstatēti astoņi inficētie.

Aktīvi inficēšanās gadījumi reģistrēti 27 pašvaldībās - Ludzas, Ciblas, Bauskas, Burtnieku, Garkalnes, Jelgavas, Kocēnu, Ķekavas, Lielvārdes, Madonas, Olaines, Ozolnieku, Priekuļu, Salaspils, Saldus, Siguldas, Stopiņu, Tukuma un Valkas novados, kā arī Daugavpilī, Valmierā, Ventspilī, Rēzeknē, Jūrmalā, Jelgavā, Liepājā un Rīgā.

Jau ziņots, ka aizvadītajā diennaktī Latvijā veikti 1105 Covid-19 testi, bet jauni saslimšanas gadījumi nav reģistrēti.

Kopš ceturtdienas, 2.jūlija, izveseļojušies vēl deviņi inficētie, tādējādi kopumā atlabušo cilvēku skaitam sasniedzot 997 jeb 88,8% no 1122 sasirgušajiem. Līdz ar to patlaban Latvijā ir 95 aktīvi saslimšanas ar Covid-19 gadījumi.

Līdz šim Latvijā veikti 155 599 izmeklējumi, no kuriem pozitīvi bijuši 0,72%. Kopumā Latvijā miruši 30 Covid-19 pacienti, kas ir 2,7% no konstatētajiem infekcijas gadījumiem.

Nacionālā veselības dienesta dati liecina, ka pēdējās diennakts laikā nav stacionētu pacientu ar Covid-19. Tomēr kopumā stacionāros ārstējas četri pacienti, no kuriem trīs ir ar vidēji smagu, bet viens ar smagu slimības gaitu. Līdz šim no stacionāra izrakstīts 181 pacients, tostarp gan tādi, kas atveseļojušies, gan tādi, kuri miruši.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ješka

Jāaizliedz visi publiskie pasākumi un ballītes,esam jau atgriezušies pie marta sākuma, ar saslimušo skaitļiem.Gribiet lai visu aizklapē pa nopietnam ciet,ja savādāk nesaprotiet.

pirms 10 mēnešiem, 2020.07.09 11:53

Latvijā un pasaulē

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju