Rīt Ugunsdzēsības muzejā notiks «Dārgumu medības»

Jau rīt, 2. novembrī, tieši 60 dienas pirms stāsies spēkā Ugunsdrošības noteikumu prasība, kas nosaka, ka visos mājokļos jābūt uzstādītiem dūmu detektoriem, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) sadarbībā ar Latvijas Ugunsdzēsības muzeju Hanzas ielā 5 Rīgā organizē atvērto durvju dienu ar dažādām aktivitātēm un «Dārgumu medību» spēli muzeja ekspozīcijā, informē Maija Surska, VUGD Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste.

Rīt visas dienas garumā, no plkst. 10 līdz 16, gan lieliem, gan maziem interesentiem būs iespēja aizraujošā un izzinošā veidā pavadīt dienu – spēlēt dažādas ar drošību saistītas spēles, izraisīt telpā sadūmojumu un pārbaudīt, kā uz to reaģē dūmu detektors, kā arī spēlēt ūdens golfu un iejusties ugunsdzēsēja-glābēja lomā. Galvenajā aktivitātē – dārgumu medību izpētē muzejā – iejūtoties detektīva lomā, būs jārisina mīklas un jāatšifrē pavedieni, kas galarezultātā ļaus iegūt balvas.

Dalība pasākumā ir bez maksas, un tajā tiek aicināts ikviens apmeklētājs. Iepriekšēja sagatavošanās aktivitātēm nav nepieciešama – atbildes uz visiem jautājumiem būs atrodamas LUM ekspozīciju zālēs, bet «Dārgumu medību» uzdevumu lapu būs iespējams saņemt turpat muzejā.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju