Otrdienas rītā daudzviet autoceļi apledojuši un sniegoti; uz Bauskas šosejas braukšana apgrūtināta posmā no Rīgas līdz Ķekavai 1

Šorīt sniegs un apledojums daudzviet Latvijā apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, aģentūru LETA informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi".

Sniegotos ceļa posmus tīra un kaisa ar pretslīdes materiāliem. Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistīta 151 VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" ziemas dienesta tehnikas vienība.

Uz valsts galvenajiem autoceļiem  apgrūtināti braukšanas apstākļi ir Ainažu šosejas posmā no Berģiem līdz Bīriņu pagriezienam, Vidzemes šosejas posmā no Rīgas līdz Raunas pagriezienam, uz Valmieras šosejas visa maršruta garumā un uz Rīgas apvedceļa visa maršruta garumā.

Tāpat braukšana ir apgrūtināta uz Daugavpils šosejas visa maršruta garumā, Bauskas šoseja posmā no Rīgas līdz Ķekavai, uz Liepājas šosejas no Rīgas līdz Kalnciemam un no Apšupes krustojuma līdz Liepājai, uz Ventspils šosejas no Rīgas līdz Strazdei, uz Rēzeknes šosejas no Jēkabpils līdz Rēzeknei, uz Grebņeva - Medumi šosejas visa maršruta garumā, Daugavpils apvedceļa visa maršruta garumā, Rēzeknes apvedceļa visa maršruta garumā, kā arī Kokneses šosejas visa maršruta garumā.

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtināta braukšana ir visā Latvijā, izņemot Jelgavas, Alūksnes un Valmieras apkārtni.

Autovadītāji aicināti būt īpaši uzmanīgi, izvēloties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu un ievērojot piesardzīgu distanci. Uz ceļiem var veidoties tā saucamais melnais ledus, kas ir neredzams, un autovadītājs to sajūt, tikai sākot veikt manevrus ar mašīnu - bremzējot, manevrējot ar stūri un pedāļiem, informē  "Latvijas Valsts ceļi".

Pievieno komentāru

Komentāri 1

vot

Vai tad iepriekš nebija raksts kad ziemai ceļinieki gatavi????

pirms gada, 2019.12.03 19:51

Latvijā un pasaulē

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju