Olimpiskā komiteja izsludina pieteikšanos projektā «Sporto visa klase»

Latvijas Olimpiskā komiteja (LOK) izsludina pieteikšanos projektā "Sporto visa klase" 2018/2019.mācību gadam, aģentūru LETA informēja LOK preses sekretārs Mārtiņš Mālmeisters.

Projektā aicinātas pieteikties 2. un 3. klases no visas Latvijas.

Mālmeisters informēja, ka nākamais mācību gads būs pēdējais, kad projektā varēs iesaistīties no 3.klases, jo sākot ar 2019./2020.mācību gadu projektā "Sporto visa klase” uzņems tikai 2.klašu skolēnus un katru mācību dienu, tiem tiks paredzētas sporta nodarbības, kuras ilgs līdz pat 4.klasei (ieskaitot).

Savukārt 5. un 6.klašu dalībniekiem trīs fakultatīvās sporta stundas nedēļā būs pēc izvēles.

Projekts paredz iesaistīto skolu 3.-6.klašu skolēniem katru nedēļu nodrošināt papildus trīs fakultatīvās sporta nodarbības. Nodarbību plānošana notiek saskaņā ar Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) izstrādātu metodisko materiālu. Tajās tiek paredzēta vispārējā fiziskā sagatavotība, futbola iemaņu apguve, kā arī peldēšana vai sporta nodarbība svaigā gaisā.

Pašvaldību apstiprinātus pieteikumus no izglītības iestādēm LOK jāiesniedz līdz 2018.gada 11.maijam, nosūtot uz e-pastu "sportovisaklase@olimpiade.lv"

Projekta mērķis ir palielināt projektā iesaistīto izglītības iestāžu skaitu, izstrādājot projekta metodiskās programmas 2.- 6.klašu grupām un mērķtiecīgi uzlabot visu klases skolēnu fizisko sagatavotību, stāju, dodot motivāciju nodarboties ar sportu, kā arī vērtēt skolēnu sekmes mācībās.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju