LLKC pasākumā «Novada garša» aicina iedzīvotājus apceļot Latviju

Lai iepazīstinātu sabiedrību ar to, kādi ir Latvijas vietējie ražotāji un kādus produktus viņi piedāvā, kā arī veicinātu vietējās produkcijas noietu, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centra (LLKC) rīkotais pasākums «Novada Garša» šovasar aicina piedalīties ceļošanas akcijā «Atklāj Novada Garšu!», portālu informēja LLKC pārstāve Ilze Rūtenberga-Bērziņa.

Viņa pastāstīja, ka daudzveidīgo saimnieku iepazīšanai visā Latvijā izveidoti četri maršruti – Zemgalē, Vidzemē, Latgalē un Kurzemē, kuros dalību apliecinājuši gandrīz 50 saimniecības/uzņēmumi. Zemgales maršrutā iekļauti desmit pieturas punkti, no tiem viens ir Bauskas novada Vecsaulē – zemnieku saimniecība «Jundas», kur ar gaļas liellopu audzēšanu nodarbojas Alma un Salvis Bērziņi.

Kopīgi ar ģimeni vai draugiem izbraukt šos maršrutus būs iespējams no jūlija līdz oktobrim. LLKC aicina pirms došanās pie saimniekiem ar attiecīgo saimniecību saskaņot ierašanās laiku.
Akcijā piedalīties un sekot aktualitātēm ikviens var sociālā tīkla vietnē www.facebook.com/novadagarsa.

Lai piedalītos apceļošanas akcijas ikmēneša konkursos un noslēguma lielās balvas izlozē, ceļotgribētājs pirmajā apmeklētajā saimniecībā saņems uzlīmju kartiņu un dalības uzlīmi, kas apstiprina saimniecības apmeklējumu, katrā nākamajā saimniecībā to papildinot ar jaunām uzlīmēm.

Akcijas ietvaros paredzēts izspēlēt galveno balvu, kā arī organizēt trīs ikmēneša starpkonkursus ar papildu balvu izlozi. Visi akcijas un konkursu noteikumi tiek publicēti «Novada Garšas» sociālā tīkla vietnē www.facebook.com/novadagarsa.

Pievieno komentāru

Latvijā un pasaulē

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju