Klientu apkalpošana un saziņa ar sadarbības partneriem NVA notiks attālināti 1

Ņemot vērā valstī izsludināto ārkārtas situāciju Covid-19 vīrusa izplatības ierobežošanai, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) izziņojusi, ka no 16. marta līdz 14. aprīlim saziņa ar klientiem un sadarbības partneriem visās NVA filiālēs notiks attālināti, kā arī tiek atcelti iepriekš izsludinātie pasākumi, kas paredz vairāku cilvēku pulcēšanos.

Bezdarbniekiem un darba meklētājiem, kuriem klātienes vizīte NVA ir bijusi ieplānota laikā no 16. marta līdz 14. aprīlim, NVA filiālē būs jāierodas saskaņā ar grafiku, kas ir pieejams NVA mājaslapā un ziņas noslēgumā. Savukārt iesniegumi par bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa piešķiršanu tiks pieņemti tikai neklātienē.

Aicinām NVA klientus ārkārtas situācijas laikā izmantot elektroniskos pakalpojumus NVA mājaslapā. Autentificēties NVA CV un vakanču portālā var gan ar internetbankas autentifikācijas līdzekli, uzklikšķinot uz attiecīgās bankas ikonas, gan ar elektronisko parakstu, gan ar eParaksts mobile.

 

Kā pieteikumu bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa piešķiršanai NVA CV un vakanču portālā iesniegt elektroniski?

 

1. solis

Jāizvēlas sadaļa Pieteikšanās bezdarbnieka vai darba meklētāja statusam.

 

2. solis

Jāautorizējas, izmantojot vienu no portāla latvija.lv autentifikācijas veidiem.

 

3. solis

Jāaizpilda iesniegums bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa piešķiršanai un jāaugšupielādē kā pielikums. (Iesniegums bezdarbnieka statusa piešķiršanai vai Iesniegums darba meklētāja statusa piešķiršanai atrodams NVA tīmekļa vietnē);

 

4. solis

Jānorāda, ar kuru filiāli vēlaties sadarboties.

 

5. solis

Jānosūta iesniegums NVA.

 

Saziņai ar NVA darbiniekiem lūgums izmantot tālruni, NVA pārvaldes un filiāļu kontaktinformācija pieejama mājaslapā. Bezmaksas informatīvais tālrunis – 80200206.

 

Attālināti iesniegumu bezdarbnieka vai darba meklētāja statusa piešķiršanai var iesniegt arī valsts pārvaldes pakalpojumu portālā www.latvija.lv ar e-pakalpojuma "Iesniegums iestādei" starpniecību un, lai to izdarītu, e-paraksts nav nepieciešams.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

domādams neizdomāsi

bet censoņas NVA tomēr izdomāja, ka visiem bezdarbniekiem pieejams dators un attiecīgās prasmes, bet tur kantorī sēdošās uzskata ir atrodas uz augstāka "zara" kā pārdevējas veikalā

pirms 3 mēnešiem, 2020.03.16 09:05

Latvijā un pasaulē

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju