Epidemiologs aicina izvairīties no kontakta ar cilvēkiem ārpus ikdienas «sociālā burbuļa» 1

Iedzīvotājiem vajadzētu izvairīties no kontakta ar cilvēkiem, kuri nav viņu ikdienas "sociālā burbuļa" sastāvdaļa, intervijā Latvijas Televīzijas raidījumā "Rīta panorāma" sacīja Slimību profilakses un kontroles centra Infekcijas slimību riska analīzes un profilakses departamenta direktors, epidemiologs Jurijs Perevoščikovs.

Viņš aicināja maksimāli ievērot šos "sociālos burbuļus", kā arī ievērot elementārus drošības pasākumus - distancēšanos, roku higiēnu, slimiem neiet uz darbu un nevest slimus bērnus uz izglītības iestādēm.

Perevoščikovs atzina, ka cilvēki ir noguruši no Covid-19, un ir parādījušies ļoti daudz dezinformācijas avoti, kas aicina neievērot piesardzības pasākumus, cilvēki varbūt arī netic šīs slimības bīstamībai.

"Gados jauniem cilvēkiem varbūt šī slimība nav tik bīstama, tomēr jo vairāk mēs slimosim, jo vairāk slimos sabiedrība, jo vairāk būs skartas riska grupas, kas radīs slodzi veselības aprūpes sistēmai un diemžēl arī cilvēku ciešanas, intensīvo terapiju un visu, kas seko plašai slimības izplatībai," uzsvēra epidemiologs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Xx

Viņi nesaprot,skeptiķi,citi idioti,domā viss izdomāts.Tādi staigā mums blakām un izplata infekciju.

pirms mēneša, 2020.10.15 21:52

Latvijā un pasaulē

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju