Decembrī, visticamāk, nebūs liela sala un sniegs mīsies ar lietu 1

Pašreizējās laika prognozes neliecina, ka šomēnes Latvijā varētu iestāties noturīga ziema; arī Ziemassvētkos sniega vietā iespējams lietus.
"Global Forecast System" prognozē, ka līdz Ziemassvētkiem saglabāsies liela Atlantijas ciklonu aktivitāte un Baltija bieži būs ciklonu siltajā sektorā - ar brāzmainiem dienvidu un rietumu vējiem regulāri ieplūdīs silts gaiss, lielu decembra daļu gaisa temperatūra gaidāma nedaudz virs nulles.

Nākamnedēļ laiks kļūs vēsāks, gaisa temperatūra brīžiem noslīdēs zem nulles un daudzviet snigs. Arī turpmāk bieži gaidāms sniegs un lietus, un mēneša kopējais nokrišņu daudzums var pārsniegt normu.

Arī šīs nedēļas nogalē Latvijā gaidāmi nokrišņi, tomēr svētdien uzspīdēs saule. Pūtīs brāzmains dienvidrietumu vējš, svētdien tas pierims. Gaisa temperatūra būs 0..+6 grādi, sestdien Kurzemē līdz +8 grādiem, prognozē sinoptiķi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Herbis

Tas jau ir tas riebīgākais, kad žļurgā tā ziema jāpārcieš, kad pa nakti pusmetrs sniega piekrīt, pa dienu - nokūst, nākošā naktī atkal piekrīt, pa dienu nokūst un tā nedēļām Tādas ziemas esmu piedzīvojis, kad viss vienā žļurgā.

pirms gada, 2019.12.06 12:02

Latvijā un pasaulē

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju