FOTO: Ziemassvētku sarīkojums Misas vidusskolā

Vecumnieku novada Misas tautas namā 21. decembrī notika Misas vidusskolas Ziemassvētku pasākums. Šogad izpalika skaistās kora dziesmas un ritmiskās tautas dejas, tā vietā skolēni bija cītīgi gatavojušies kopīgam uzvedumam „Mēnestiņa stāsti”.

Idejas autore bija Misas vidusskolas direktores vietniece ārpusstundu darbā Iluta Soma. Katra klase izstāstīja Mēnestiņam savu īpašo stāstu, piemēram, 4. klases skolēni bija pārvērtušies par čībām, 5. klases audzēkņi atsauca atmiņā kādreiz tik ļoti populāro putniņdeju, sestklasnieki bija atlidojuši no Marsa, 11. klases meitenes bija pārvērtušās par raganām, citu klašu skolēni bija gan sniegpārsliņas, gan eglītes, gan lelles un daudz kas cits. Katra klase savu stāstu stāstot bija papildinājusi to ar atraktīvām dejām, kustībām, dziesmām.

Daudzi vecāki, gaidot koncerta sākumu, dalījās pieredzē, kā veicies ar bērnu kostīmu gatavošanu, un atzina – ļoti labi, ka šogad svētku koncertā ir iespēja piedalīties visiem skolēniem.

Ziemassvētkos tradicionāli tiek apbalvoti skolēni, kuri guvuši augstus sasniegumus mācībās un bijuši aktīvi ārpusstundu darbā, kā arī bijuši lieliski palīgi saviem klašu audzinātājiem. Šogad godināti tika vairāk kā 50 audzēkņi.

Pievieno komentāru

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju