FOTO: Ziemas priekus bauda Vecsaules silā 1

Vecsaules silā ikgadējās slēpošanas sacīkstēs klasiskajā stilā startēja 40 dalībnieku no Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novada. Kungi un dāmas 25. februārī sadalīja godalgas sešās vecuma grupās.

Sacīkstes rīkoja sporta centrs «Mēmele» kopā ar slēpošanas aktīvistu un galveno tiesnesi Herbertu Mucenieku. Sniega bija pietiekami daudz, tikai dažviet bijis jāslēpo «pa sūnām». Tomēr dalībnieki ir apmierināti.

Daži vīri devās četru un sešu kilometru distancē, garajos braucienos bija pa vienam dalībniekam. Kilometra slēpojumā puišu grupā ātrākais bija Alberts Straģis – septiņas minūtes un 40 sekundes. Meitenēm šajā distancē veiklākā izrādījās Marika Liepiņa – astoņas minūtes un 30 sekundes.

Divu kilometru distancē pieredzējušie veterāni atpalika no jauniešiem. Abreks Ibragimovs finišēja pēc 13 minūtēm un 48 sekundēm, jaunais Toms Kampuss distanci pieveica deviņās minūtēs un 41 sekundē. Dāmu grupā ātrākā šajā distancē bija Vecumnieku novada Stelpes pagasta slēpotāja Inga Pīlādze – 11 minūtes un 34 sekundes. Trīs kilometru distancē ātrākais bija Egils Kaupe no Iecavas novada – 13 minūtes un 36 sekundes.

Sporta centra «Mēmele» slēpošanas sacīkšu klasiskajā stilā uzvarētāji dažādās vecuma grupās:Egils Kaupe, Alberts Straģis, Klāvs Kampuss, Inga Pīlādze, Marika Liepiņa, Ingrīda Šēnere, Ligija Kampuse, Raitis Alksnis, Abreks Ibragimovs, Toms Kampuss, Kaspars Kampuss, Skaidrīte Šnitka.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

skats

Kauns 8 sporta pasākuma organizatori un 1 sporta darba organizatore bija tik nespējīgi, ka nevarēja sapulcināt daudz vairāk slēpotāju.

pirms gada, 2018.03.18 23:58

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju