FOTO: Veloorientēšanās sacensības Rundālē 1

Sešas ģimeņu un vietējo iedzīvotāju izveidotas komandas sestdien, 11.maijā, piedalījās Rundāles novada sporta nodaļas rīkotās veloorientēšanās sacensībās. Ar velosipēdiem bija jāizbrauc 14 kilometru garš maršruts, kura gaitā pēc kartes un attēliem jāatrod deviņi objekti, pie tiem jānofotografējas.

Kā skaidro sporta nodaļas vadītāja Ieva Kirkila, šim izbraucienam ar velosipēdiem ir vairāki pozitīvi mērķi – veicināt fiziski aktīvu dzīvesveidu, popularizēt velosipēdu kā ikdienas pārvietošanās līdzekli, noskaidrot veiklākos un vērīgākos Rundāles un Viesturu pagasta apkārtnes pazinējus, pavadīt jauki laiku kopā ģimenēm un draugiem.

Starts tika dots pie Pilsrundāles vidusskolas tenisa kortiem, finišs – pie Viesturu pagasta pārvaldes ēkas Bērstelē ar noslēgumu „Lielajā bazārā” vietējā parkā.

Trīs komandas spēja atrast visus punktus, iegūt precīzus fotoattēlus un laikā finišēt, trim komandām bija tikai pa vienai kļūmei. Ievērojot maršruta veikšanas ātrumu, uzvarēja Ārentu, Sapuļu un Haritonovu ģimenes apvienotā komanda.


Plašāk -  "Bauskas Dzīves" drukātajā versijā otrdien.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

veloman

A kur ķiveres?

pirms gada, 2019.05.18 09:15

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju