FOTO: Vecumnieku novada sportistus cildina īpašā sarīkojumā 5

Vairāk nekā 50 sportistus un viņu trenerus 19. janvāra vakarā godināja pasākumā «Vecumnieku novada sporta laureāts 2017». Plaša arī sporta veidu pārstāvniecība – volejbols, vieglatlētika, galda teniss, svarbumbu celšana, hokejs, florbols, karatē, spēkavīru sports un šautriņu mešana.

Apbalvošanas starplaikos sportistiem un skatītājiem ģitāru spēlēja un dziedāja Roberts Eihe, uzstājās Vecumnieku jaunatnes šova deju grupa, kā arī ar vēderdejas priekšnesumu priecēja Iveta Putrāne. Par pārsteigumu kļuva mūzikas grupa «Santehniķi», kas spēlēja melodijas ar santehnikas caurulēm.

Vecumnieku novada konkursa «Vecumnieku novada sporta laureāts 2017» balvu saņēmēji un laureāti
- Nominācijā «Gada labākais sportists vecuma grupā līdz 14 gadiem» balvas saņēma karatists Dominiks Spurķis un galda tenisiste un svarbumbu cēlāja Līga Elizabete Juškēviča. Sporta laureāts – hokejists, vieglatlēts un florbolists Rauls Sakne.
- Nominācijā «Gada labākais sportists jauniešiem vecumā no 15 līdz 21 gadam» balvas ieguva vieglatlēte Samanta Homiča un šautriņu metējs Rihards Slišāns. Sporta laureāte – vieglatlēte Madara Lungeviča.
- Nominācijā «Gada labākais sportists» balvas saņēma spēkavīrs Otomārs Skreija un svarbumbu cēlājs Andrejs Getmančuks. Sporta laureāts – svarbumbu cēlājs Edgars Getmančuks.
- Nominācijā «Gada labākais sportists veterānu kategorijā» balvas ieguva vieglatlēts Jānis Kocers un riteņbraucējs Jānis Kalniņš. Sporta laureāts – svarbumbu cēlājs Māris Rubulis.
- Nominācijā «Gada labākā vispārizglītojošo skolu komanda» balvas saņēma Vecumnieku vidusskolas vieglatlētikas meiteņu komanda un Vecumnieku vidusskolas puišu volejbola vienība.
 - Nominācijā «Gada labākā komanda» balvu ieguva Vecumnieku novada veterānu volejbola komanda.
- Nominācijā «Gada sportists» balvu saņēma vieglatlēte Madara Lungeviča.
- Nominācijā «Gada treneris» balvu ieguva vieglatlētikas treneris Pēteris Lungevičs.
- Apbalvojumu «Par ieguldījumu sportā» saņēma bijušais Vecumnieku novada domes priekšsēdētājs Rihards Melgailis.
- Pateicības rakstus par sporta pasākumu atbalstu un popularizēšanu saņēma autobusa vadītājs Ivars Zadovskis, volejbola sacīkšu organizators Jānis Plūme, uzņēmējs Reinis Ruskulis, svarbumbu sacensību rīkotāja Sanita Juškēviča, uzņēmums SIA «Sporta punkts Latvija».

Pievieno komentāru

Komentāri 5

jaaks

Apbalvojumu "Gada lielākais sporta draņķis" saņem Jānis Kovals, par sporta aktivitāšu bremzēšanu un nepatiku pret jauniešu sporta aktivitātēm Skaistkalnē. Tāpat viņš ir pelnījis īpašu apbalvojumu par cūcisku izturēšanos jauniešu pasākumā!

pirms 2 gadiem, 2018.01.22 18:12

Šoferis

Kā šoferis popularizē volejbolu???? Ja nav kam dot, tad nevajag dot!
P.S. Par Kovalu taisnība!

pirms 2 gadiem, 2018.01.22 20:07

Elmārs

Viss jau bij skaisti, bet tiem labākajiem sportistiem pasniegt pa plastmasas lillijas balvām un jau vienu un to pašu gadus 5 pēckārtas- nu atvainojiet !

pirms 2 gadiem, 2018.01.25 22:42

Sportists

Piekrītu ka balvas tiešām bezgaumīgas.

pirms 2 gadiem, 2018.01.28 16:06

Edgars

Jā, balvas nekādas. Lētie plastmasas lilijas ziedi jau kuro gadu pēc kārtas.

pirms 2 gadiem, 2018.01.28 22:07

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju