FOTO: Ugunsdzēsēju sacensības Jelgavā 1

Jelgavā, Lielupes labajā krastā pretī Jelgavas pilij, 20. septembrī jau 16. reizi notika Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) Zemgales reģiona brigādes un Jelgavas pilsētas pašvaldības rīkotās sacensības ugunsdzēsības sportā «Brašais ugunsdzēsējs».

Sportiskā meistarība tika noteikta un jauni rekordi uzstādīti ugunsdzēsības sporta disciplīnā «Izvēršanās no motorsūkņa».

Sacensībās «Brašais ugunsdzēsējs» bija ap 400 dalībnieku liels pulks; spēkiem mērojās ne tikai profesionāli ugunsdzēsēji, bet arī brīvprātīgie ugunsdzēsēji, bērni, jaunieši un sievietes. Profesionālajiem ugunsdzēsējiem sacensībās startēja 16 komandas, šajā grupā piedalījās arī Iecavas un Vecumnieku posteņa apvienotā komanda un VUGD Bauskas daļas vienība.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms gada, 2020.01.24 11:09

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju