FOTO: Talko Misas ciema ļaudis 2

Vecumnieku novada Misas ciemā ir sācies pavasara ziedonis un līdz ar to lielās talkošanas laiks – apkārtnes kopšana te ritējusi jau nedēļu.

Pirmie talkot sāka Misas bērnudārza audzēkņi un audzinātājas – jau 21. aprīlī. Bērnudārza talkā mazākajiem bērniem palīgā nāca vecāki – tika grābtas lapas, tīrītas nojumes, uzraktas  smilšukastes. Pēc labi padarīta darba talcinieki cienājās ar līdzi paņemtajiem gardumiem.

Par Misas apkārtnes tīrību un Lejzemnieku kapu sakopšanu vairāku pēcpusdienu garumā parūpējās Misas vidusskolas skolēni un darbinieki. Tika sakoptas grāvmalas, stadions, skolas apkārtne, ciemata teritorija.

Tieši Lielās talkas dienā, 28. Aprīlī, pie savām mājām strādāja Misas ciema iedzīvotāji. Vislielākā rosība bija manāma pašā rīta agrumā. Kupls pulciņš talkotāju darbojās 14. mājas pagalmā, kur kopīgi tika sakopta gan mājas priekša, gan tuvākā teritorija. Andris Ieviņš iepriecināja un pārsteidza 14. mājas talkotājus, uzņemot fotogrāfijas un neilgi pēc tam jau atnesot un uzdāvinot tās talkotājiem izdrukātā veidā kā jauku atmiņu par kopīgi darīto darbu.

Arī pārējā ciema teritorijā sestdien varēja sastapt talkotājus, kas rušinājās pa puķu dobēm, grāba lapas, vāca sadzīves atkritumus. Misas tautas nama pašdarbnieki talkas dienā kārtoja tautas namu – šķiroja tērpus, rekvizītus un citas lietas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

haris

izradisanas ne talkosana

pirms 2 gadiem, 2018.04.29 21:51

Komentētājs

Vai nevar katrs ap savu dzīvesvietu jau laicīgi sakopt. Kad jāgaida noteikti konkrēta diena. Līdz šai dienai noteikta daļa cilvēku piegružo un pārējie viņu nedarbus pielabo un sakopj. Skumīgi!

pirms 2 gadiem, 2018.04.30 00:56

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju