FOTO: Sumina gada uzņēmējus Zemgalē 7

Piektdien, 29. novembrī, Rundāles pilī ceturto reizi tika godināti krietnākie un labākie Zemgales plānošanas reģiona uzņēmēji. Visu 22 pašvaldību nominētajiem laureātiem – uzņēmumu īpašniekiem vai viņu pārstāvjiem Zemgales plānošanas reģiona Attīstības padomes priekšsēdētājs Aivars Okmanis un pašvaldību vadītāji pasniedza reģiona Atzinības rakstu, piemiņas velti un 500 eiro naudas balvu.

Iecavas novada pašvaldība šogad balvai izvirzīja LED gaismekļu ražotāju SIA «Vizulo», Bauskas vietvara – SIA «Kronis», Rundāles novada pašvaldība ēdināšanas uzņēmumu –SIA «Kommats», savukārt Vecumnieku vietvara – z/s «Bogdani».

Sarķojuma dalībnieki baudīja Rundāles pils viesmīlību, sajūsminājās par Dobeles Mūzikas skolas audzēkņu, Salas novada vokālistes Adrianas Turlajas un Rundāles novada sieviešu vokālā ansambļa "Naktsvijoles" muzikālajiem priekšnesumiem.

Par titula "Gada uzņēmējs Zemgalē" saņēmēju var kļūt vidējo un mazo uzņēmumu īpašnieki, kuru uzņēmums reģistrēts vai veic saimniecisko darbību konkrētās pašvaldības teritorijā. Turklāt pretendentiem nedrīkst būt nodokļu vai nodevu parādu, kā arī pārkāpumu darba tiesisko un darba aizsardzības jomā. Pārējo kritēriju starpā minēta uzņēmuma darbības pozitīvā ietekme uz novada vai pilsētas, kā arī reģiona ekonomisko izaugsmi un sociālo problēmu risināšanu. Līdztekus tam pretendentam jāveicina videi draudzīgu tehnoloģiju ieviešana, ar savu produkciju jābūt aktīvam vietējā vai ārzemju tirgus dalībniekam. Tāpat īpaši augstu tiek vērtēts radošums uzņēmumā, kā arī sabiedriskās aktivitātes.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

hhhmmm

Bauskas Dzīve tagad raksta tikai par Bausku un Iecavu? Kāpēc rakstā nav minēti Rundāles un Vecumnieku novada uzņēmēji?

pirms gada, 2019.12.02 11:03

Jautājums

Kas izvirza uzņēmējus šim titulam novados un pēc kādiem kritērijiem, vai atkal vienpersonisks vadības lēmums ?

pirms gada, 2019.12.02 11:12

INTA AGA

SVEICAM ANITU TALI UN VISUS IZTURIGOS .......KOMMATA DARBINIEKUS ...LAI JUMS VESE LIBA

pirms gada, 2019.12.02 17:28

j

komats? par ko? matiem?

pirms gada, 2019.12.03 07:21

JA KAS

FORSI MATI ANITINAI /FRIZURINA/ VOT SKAUGI PAR KO

pirms gada, 2019.12.03 18:29

Ābolīts

Sveicam SIA Kommats jaukos darbiniekus!

pirms gada, 2019.12.03 13:44

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms gada, 2020.01.24 10:58

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju