FOTO: Stelpē radoši ļaudis uzmirdz talantu daudzveidībā

Ar gaišu prieku, sirsnību un dažādu toņkārtu emocijām sestdien, 22. februārī, Vecumnieku novada Stelpes pagastā tika iekrāsots tradicionālais sarīkojums «Gribu, varu, daru». Šoreiz talantu parādē pulcējās rekordliels dalībnieku skaits – pavisam 32, no kuriem desmit uz radošās skatuves kāpa pirmoreiz.

Stelpes pamatskolas zālē sanākušos un sabraukušos entuziastus un viņu atbalstītājus ar rūpīgi gatavotu dāvaniņu – grāmatzīmi zīmuļa veidolā – sveica Sandra Neliusa, pagasta kultūras darba organizatore un dalībnieku iedrošinātāja. Viņa aicināja iedziļināties noformējumā izmantotajā veltījumā, kas izteikts jaunā autora Laura Valtera vārdiem: «Izdari tik, cik vari, un tad vēl mazliet vairāk. Savās domās un darbos iekrāso telpu ap sevi. Jā, šī ir ļoti īpaša vieta un noteikti mūsu laiks – Latvija.» Arī Stelpe ir īpaša vieta, kas gluži kā magnēts pievelk apdāvinātus un radošus ļaudis. Svētku devītajā gadskārtā, talanti un vaļasprieki uzmirdzēja daudzveidībā, izdomā un krāsu pilnībā.

Dalībnieki no dažādiem mūspuses novadiem koncertprogrammu veidoja katrs ar savu pienesumu. Talantu skatē mijās dziesmas, melodijas, dejas, dzeja, anekdotes, fotogrāfiju radīta noskaņa; to visu ar aizraujošiem stāstiem papildināja rokdarbu meistari. Ik pa brīdim klātesošos sveica un uzmundrināja ansamblis «Ziņģes brāļi» no Bauskas.

Pievieno komentāru

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju