FOTO: Stāsts par Bruknas baznīcu turpinās 8

Svētdien, 9. jūnijā, jau astoto gadu Zemgales līdzenumiem pāri skanēja iemīļotu mākslinieku balsis labdarības koncertā «Uzcel savu baznīcu!». Ar ziedojumu palīdzību no pamatiem līdz jumtam visu acu priekšā ir tapusi starpkonfesiju baznīca, kuras durvis dienas ritumā ir atvērtas ikvienam.

Baznīca dod cerību un ticību, ļauj saprast savu sūtību un sevi. Tās ir labas gribas cilvēku domas, viņu domāšana, kas palīdz garīgi augt. Ne velti labdarības koncertos skaistās Bruknas muižas dārzā piedalījušies daudzi Latvijas mākslinieki, tādējādi palīdzot priesterim Andrejam Mediņam un Kalna svētību kopienas ļaudīm piepildīt sapni – uzcelt baznīcu.

Pirmo reizi uz koncerta «Uzcel savu baznīcu!» skatuves Bruknas muižā plkst. 16 uzstājās publikas atsaucību guvušie mūziķi Jānis Šipkēvics, Gatis Irbe (Gacho) un Daumants Kalniņš. Koncerta apmeklētājus priecēja mūziķi, kuri jau vairākkārt ir kāpuši uz Bruknas muižas skatuves, – Renārs Kaupers, Kristīne Zadovska, Aija Andrejeva, Igo, Aivars Hermanis, Ieva Akuratere, grupa «Putnu balle» un citi Latvijā pazīstami mākslinieki. Debija bija Liepājas Mākslas, mūzikas un dizaina zēnu korim. Kā allaž, koncertu vadīja Maija Kalniņa.
Plkst. 14 svinīgi tika atklāta tēlnieka Sanda Aispura 12 apustuļu galerija. Visu dienu darbojās vairākas meistarklases un darbnīcas. Plkst. 14.30 Bruknas baznīcā uzstājās vokālā grupa «Ēra» no Mazsalacas, tās vadītāja ir Dita Tomsone.

Šī gada koncerta «Uzcel savu baznīcu!» ziedojumi tika veltīti Bruknas baznīcas sakrālā laukuma labiekārtošanai, gaismas objektiem, prožektoriem, kā arī stāvlaukumam.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Aivars Punka

Katram latvietim kopā ar saviem bērniem vismaz vienreiz mūžā ir jāapmeklē Bruknas muiža, lai izbaudītu un novērtētu fantastisko Bruknas kopienas un tās draugu un atbalstītāju paveikto Dievam par godu un cilvēkiem par svētību!

pirms gada, 2019.06.10 18:54

iedzīvotājs

Tie,kas vienreiz tur ir bijuši,brauks vēl un vēl.Brauks,lai izbaudītu šo debešķīgo dabas stūrīti.

pirms gada, 2019.06.11 06:01

pensionare

Es varu tikai sekot interneta ,dzirdet radio un televizija par BRUKNU neesmu tur bijusi un ari sava nespeka un veseliobas del,tur nenonaksu,bet manu acu prieksa viss ir zinams par so Dieva izredzeto vietu,kur godajamam priesterim MEDINAM VARAM PTEIKTIES,ari tiem,kuri jau tik daudz gadkartas ir devusi savas balsis aicinot apmeklet BRUKNU.LAI DIEVS SVETI tos,kuri cel un ir celusi visu,kas ir ap to.

pirms gada, 2019.06.11 09:48

li

Viss jau ir skaisti un labi, bet ja , tas ir koncerts -lai vāktu ziedojumus, tad vajadzētu simboliskas cenas, biletes cena ir 25 eiro, gimenei ar 4 cilvēkiem , tie or 100 eiro, var dabūt arī pa 15 un 10.Bet uzskatu , ka ka vāretu būt 5 eiro, saprotu, ka viss prasa izdevumus, mūzikiem un tt, bet ja , tā ir labdraība, tad , lai paliek līdz galam labdrarība...

pirms gada, 2019.06.11 11:18

info

Ģimenes biļetes cena bija - 2 pieaugušiem, 2 bērniem - 25 EUR. Ja pirka katram individuāli, tad gan katram bija 12 vai 15 vai kaut kā tā. Par labdarību - cilvēki ir nekaunīgi - kad varēja mest cik nu katrs gribēja vai varēja atļauties, tad daudzi meta arī pa 1EUR, varbūt pat mazāk, līdz ar to saziedotā summa bija niecīga, un konkrēto mērķi pasākums nesasniedza.

pirms gada, 2019.06.12 16:13

lietus

Lielisks pasākums, visjaukākā diena, Andreja Mediņa iedvesmojošā runa, mūziķu enerģijas pilnā uzstāšanās, sakoptā vieta un priecīgi cilvēki. Nenožēloju nevienu eiro.

pirms gada, 2019.06.17 21:25

no malas

tikai neviena vārda par Dievu nebija Mediņa uzrunā.

pirms gada, 2019.06.28 15:22

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms 6 mēnešiem, 2020.01.24 11:41

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju