FOTO: Smilšu volejbola turnīrs Īslīces pagastā 1

Reizē ar dažāda veida lielākām sacensībām regulāri turnīrus rīko arī pagastos. Aizvadītajā nedēļas nogalē divi volejbola turnīri notika Bauskas novada Īslīcē un Ceraukstē.

Īslīces pagasta Rītausmu ciema parkā 13. jūlijā sacensības jauktajiem pāriem pludmales volejbolā rīkoja Maruta Gasaite. Šoreiz pirmo vietu izcīnīja vienība «Elvis», otrā palika komanda «Rihards», trešajā vietā «Ivo», ceturtajā – «Slaviks». M. Gasaite pastāstīja, ka organizē atsevišķus turnīrus un kopvērtējuma sacensību posmiem nav.

Savukārt jau otro gadu vasaras mēnešos Ceraukstes pagasta Mūsas ciema volejbola laukumā notiek Ceraukstes pagasta kausa izcīņa pludmales volejbolā. Šī pagasta sporta organizators Artūrs Dulbe informē, ka tāpat kā pērn, arī šogad izspēlēs četrus posmus, pēc kuriem kopvērtējumā noskaidros labākos Ceraukstes pagasta «smilšu karaļus». Trešo posmu aizvadīja 13. jūlijā, spēlējot septiņām komandām. Šoreiz uzvarētāju godā Nauris Dumbrovskis un Artūrs Dulbe, sudrabs Robertam Vītoliņam un Ričardam Ozolam, bet trešie – Kristaps Čekšs un Mārtiņš Rumba. Pēdējais, ceturtais posms paredzēts 31. augustā.

Fotogrāfijās – sacensības Īslīces pagastā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms 6 mēnešiem, 2020.01.24 11:23

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju