FOTO: Satiekas Kurmenes seniori

Vecumnieku novada Kurmenes pagasta pensionāri un ļaudis ar īpašām vajadzībām ceturtdien, 18. janvārī, omulīgā noskaņā atzīmēja gadumiju.

Tradicionālais, īpaši cienījamākās paaudzes pārstāvjiem organizētais sarīkojums daudziem ir vienīgā reize gadā, kad, gribot negribot, jāizkustas no mājām. Kā atzina kāda kurmeniete, «būtu nesmuki nenākt, jo balle tiek rīkota mums par godu».

Tautas nama vadītāja Sarmīte Ķīse seniorus un ciemiņus sveica ar Guntara Rača dzeju, 2018. gadā ikvienam vēlot mīlestību. «Ja savu darbu veiksim ar mīlestību, ja mīlēsim cits citu un paši sevi, tad neizpaliks arī prieks, veiksme, veselība un laime,» viņa sacīja.

Mākslinieki Indra Raila un Ēriks Budēvics (grupas «Hameleoni» solists) priecēja ar koncertu, izpildot visiem zināmas dziesmas. Tie, kuri prata vārdus, piebalsoja, pārējie – dungoja līdzi vai ritmā aplaudēja. Vēlāk zāli piepildīja dejotāju pāri.
 
Izskanēja rosinājums uz pensionāru sarīkojumiem aicināt arī seniorus no citiem Vecumnieku novada pagastiem. Šāda draudzēšanās dotu iespēju pabūt vairākās gadumijas ballītēs, jo svētki tiek rīkoti visos sešos novada pagastos: Bārbelē, Kurmenē, Skaistkalnē, Stelpē, Vallē un Vecumniekos.


Plašāk - laikraksta drukātajā versijā 23. janvārī.

Pievieno komentāru

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju