FOTO: Rundālē nododas meditatīvajam radīšanas procesam – punktiņmandalām 8

Sestdien, 27. jūnijā, Rundāles novada multifunkcionālā centra zālē apstādināt savas skrejošās domas un vairot prieku sanākušie varēja  punktiņmandalu meistarklasē Sarmītes Eidukas vadībā.

«Punkts esi tu, tu esi punkts! Viss sākas ar mani, viss sākas manā centrā, manā sirds centrā. Mans sirds centrs ir mans sākotnes punkts. Vienotība it visā! Mana ārējā pasaule un ārējās izpausmes atspoguļo manu iekšējo pasauli. Kad sieviete rada, viņa ir skaista, laimīga, un Visums gavilē, jo tajā brīdī sieviete ražo prieka enerģiju.

Tieši tādā veidā es satikos ar punktiņmandalām.  Jo vairāk es to darīju, jo arvien spēcīgāk sajutu sevī sakustamies dažādus procesus. Saņēmu atbildes uz sen uzdotiem jautājumiem, izgaismojās atziņas par sevi, par to, kā šobrīd jūtos, kur šobrīd esmu. Šķiet, biju sakustinājusi kādu sevī snaudošu vulkānu, kurš tagad sāka karst un mutuļot. Stundām ilgi nodevos meditatīvajam radīšanas procesam,» teic Sarmīte Eiduka.

Viņa akcentē, ka punktiņmandalu  terapija ir ļoti spēcīgs terapijas veids, kurš atbrīvo ķermenī sablīvēto enerģiju, palīdz atraisīties no seniem pāridarījumiem un aizvainojumiem, no visa liekā un nevajadzīgā mūsu ķermenī. Šīs terapijas laikā ir iespēja dziedināt pagātnē gūtās traumas, nepiepildītās gaidas un atklāt sevī jaunu potenciālu, vēl nepiedzīvotus scenārijus. Šajā procesā iespējams stiprināt savus dabas dotos talantus un spējas, piešķirt spēku snaudošajai enerģijai un iegriezt jaudu iestrēgušajos procesos.

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Inga

AKK.Bija tik labi!Paldies!

pirms gada, 2020.06.29 18:32

Ņe poņal

A kur veči? Tiem nemaz punktiņu mandales neinteresē?

pirms gada, 2020.07.01 23:36

Punktiņmandalu Sarmīte

Laipni aicināti arī vīriešu kārtas pārstāvji, jo punktot var VISI!

pirms gada, 2020.07.02 23:33

Punktiņmandalu Sarmīte

Sirsnīgs paldies Ivaram Bogdanovam par šo sajūtīgo reportāžu, kā arī par harmonisko klātbūtni pasākuma laikā! Paldies!

pirms gada, 2020.07.02 23:33

Vau!

Sajūtīgi un harmoniski klātbūt droši vien nebija viegli.

pirms gada, 2020.07.05 15:35

jautājums Sarmītei

Kāda tad ir tā harmoniskā klātbūtne, kā tā izpaudās, lai ,ieraugot Bogdānovu, uzreiz varētu saprast , vai viņa klātbūtne dotajā brīdī ir harmoniska,un vēl- sajūtīga reportāža- tā ir tāda, ko var sajust, un kā to var sajust?

pirms gada, 2020.07.08 13:34

Par klātbūtni

Harmoniski klātbūt ir būt nemanāmam un netraucēt tiem,kuri ir "procesā".

pirms gada, 2020.07.27 13:12

S.

Un sajust,kad var pieiet tuvāk, klikšķināt un kad nevajadzētu

pirms gada, 2020.07.27 13:14

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju