FOTO: Rīgas maratons aizrāvis tūkstošus 1

Latvijas galvaspilsētā svētdien, 19.maijā, risinājās «Tet» Rīgas maratons, kur pasaules augstākās klases gargabalnieki cīnījās par uzvaru garākajā klasiskajā distancē, kā arī notika sacensības pusmaratonā un dalībnieki startēja vairākos īsākos skrējienos.

Pirmo reizi Rīgas maratons ir saņēmis Starptautiskās Vieglatlētikas federāciju asociācijas (IAAF) Zelta kvalitātes zīmi, kas veicinājis pasaules līmeņa sportistu atsaucību. Tomēr Rīgas maratons ir arī iespēja ikvienam doties trasē un noskriet sev piemērotākā garuma distanci.

Dažādās distancēs, pēc rīkotāju aprēķiniem, svētdien startēja vairāk nekā 25 000 dalībnieku no 82 valstīm. Pirmo reizi Rīgā garāko distanci skrēja divkārtējā Ņujorkas maratona uzvarētāja Jeļena Prokopčuka, kura karstajā laikā veselības sarežģījumu dēļ nefinišēja.
Uzvaras svinēja etiopieši Andualem Belajs Šiferavs un Birke Debele, bet no pašmāju gargabalniekiem pirmajā desmitniekā finišēja Dmitrijs Serjogins, kurš izcīnīja ceļazīmi uz pasaules čempionātu.

Maratons Rīgā notiek kopš 1991.gada. Iepriekš tas nesa «Nordea» vārdu, taču pēdējo piecu gadu maratona ģenerālsponsors ir «Lattelecom», kas kopš 2008.gada bija pasākuma stratēģiskais partneris. Šogad pasākums mainīja nosaukumu uz «Tet» Rīgas maratons, jo ar 1.aprīli «Lattelecom» mainīja zīmolu un uzņēmuma nosaukumu, informē ziņu aģentūra LETA.


Pievieno komentāru

Komentāri 1

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms 4 mēnešiem, 2020.01.24 12:04

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju