FOTO: Rīgā norisinās gadskārtējā tūrisma izstāde «Balttour 2020»

No 31. janvāra līdz 2. februārim Ķīpsalā notiek 27. starptautiskā tūrisma izstāde-gadatirgus «Balttour 2020», kur sezonas jaunumus, populārākās iespējas, īpašos piedāvājumus un izdevīgus pirkumus Latvijas apceļošanai un pasaules atklāšanai piedāvā vairāk nekā 860 tūrisma uzņēmumu.

Izstādes atklāšanas dienā pēc svinīgām uzrunām notika konkursa «Gada cilvēks tūrismā 2019» apbalvošana septiņās nominācijās. Prieks, ka nominantu vidū bija arī divi mūsu novadnieki – Inese Turkupole-Zilpure (nominācijā «Tūrisma informācijas centra vadītājs 2019») un Jānis Strazdiņš no atpūtas kompleksa «Miķelis» (nominācijā «Uzņēmējs naktsmītņu biznesā 2019»). Šoreiz balva tomēr netika mūsējiem.

Fotoreportāžā varat redzēt, ka izstāde-gadatirgus ik gadu kļūst aizvien bagātāka un krāsaināka.

«Izstāde «Balttour» ir aizraujošs piedzīvojums. Apmeklētāji te var sajust dažādu kultūru, arī Austrumu, dažādību, jo dalībai «Balttour 2020» pieteikušies dalībnieki no Krievijas, Uzbekistānas, Armēnijas un Gruzijas. Turklāt tik liela Gruzijas ekspozīcija Ķīpsalā vēl nav redzēta. Ir arī dalībnieki no Kubas, Indonēzijas un Seišelu salām. Nāciet un piedzīvojiet!» aicina «Balttour» projekta vadītājs Dainis Bricis.

Kas jauns Igaunijā un Lietuvā? Par aktualitātēm latviešu iecienītajās kaimiņzemēs stāsta pārstāvji no Tartu, Sāremā, Druskininkiem, Birštonas, Biržiem, Panevēžas un citām pilsētām, muzejiem, atpūtas centriem.

Trīs izstādes dienās katrs var ne tikai iepazīt Latvijas novadu un pasaules valstu tūrisma piedāvājumu, bet arī izbaudīt pašmāju gastronomiskos labumus un kulināros jaunumus. «Balttour 2020» darbojas tradicionālais mājražotāju un amatnieku gadatirgus, kur var nogaršot un nopirkt dažādu reģionu gardumus un kārumus, kā arī latviska dizaina māla traukus, ikdienā noderīgus koka izstrādājumus, pītus grozus, sudraba rotaslietas un citus darinājumus.

Pievieno komentāru

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju