FOTO: Noslēdzies sporta centra «Mēmele» kausa izcīņas otrais posms pludmales volejbolā

Vējainā laikā ar stiprām brāzmām aizvadītas pludmales volejbola sacensības «Līdumnieku kauss 2020», kas notika Rundāles novada «Līdumniekos» pie Borisa Muravjova. Sacensības Rundālē vienlaicīgi bija sporta centra «Mēmele» kausa izcīņas otrais posms pludmales volejbolā.


Sestdien, 11. jūlijā, sacensību pirmajā dienā piedalījās septiņi vīru pāri. Pašā sākumā likās, ka pirmās divas vietas sadalīs puiši no Vecumniekiem Rolands Plēsnieks un Kristaps Lisovskis un Bauskas novada pārstāvji Nauris Artimovičs un Artūrs Zaķis, bet pēdējiem šoreiz nebija labākā diena. Vairākas neveiksmes, nogurdinoši, ilgi mači un beigās vieni no favorītiem paliek ārpus pirmā trijnieka.


Arī R. Plēsniekam un K. Lisovskim negāja viegli – ne vienā vien mačā vajadzēja izspēlēt trīs setus, lai noskaidrotu uzvarētājus. Tomēr noslēgumā viņiem pirmā vieta. Savukārt pārsteigumu sagādāja Aivis Āns kopā ar jauno Mārtiņu Gorškovu – abi nospēlēja ļoti aktīvi un pašaizliedzīgi. Rezultātā vīriem otrā vieta. Savukārt trešajā vietā vēl viena pieredzējusi kompānija no Vecumnieku novada – Ivars Sproģis un Artūrs Kauliņš. Kā atzina I. Sproģis, tad pašam sava rīkotā turnīra laikā Vecumniekos uzspēlēt nesanāk, tāpēc atbraucis piedalīties uz Rundāli un iznācis diezgan veiksmīgi.


Pievieno komentāru

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju