FOTO: Noskaidro «Mēmeles kausa» ieguvējus basketbolā

Divu mēnešu garumā Bauskā notika Bauskas novada sporta centra «Mēmele» kausa izcīņas turnīrs basketbolā, kur piedalījās vienības no Bauskas, Iecavas un Vecumnieku novada. Medaļu ieguvējus noskaidroja 25. janvārī, kad sporta namā «Mēmele» notika mači par trešo un pirmo vietu.


Mačā par trešo vietu «Kluburi» no Iecavas novada jau sākumā izvirzījās kaut nelielā, bet vadībā. «Ceraukstei» vairākas reizes gandrīz izdevās lauzt spēles gaitu un pat nedaudz izvirzīties vadībā, bet pieredzējušie iecavnieki vienmēr spēja atspēlēties. Mačs noslēdzās ar rezultātu 81:73 «Kluburu» vienības labā.


Fināla cīņā starp «BJSS» un «RS Auto Parts» lielas intrigas gan nebija – mačā starp jauniešiem un veterāniem tomēr liels pārsvars beigās bija jauniešu komandai. Mačs noslēdzās ar rezultātu 97:75 «BJSS» labā.


Pasākuma noslēgumā turnīra organizators Juris Ojāru un sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste Inga Ūbele apbalvoja ne tikai komandas, bet arī labākos spēlētājus. Rezultatīvākais, kā jau minēts, bija Renārs Rupkus. Par precīzāko trīspunktu metienu realizētāju atzina Kārli Niedru, savukārt par turnīra vērtīgāko spēlētāju nosauca Aldi Beitiņu.

Pievieno komentāru

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju