FOTO: Mazajā Mežotnes pilī izskanējis tradicionālais Vaska fonda koncerts 1

Sestdien, 3. augustā, Mazajā Mežotnes pilī norisinājās tradicionālais Pētera Vaska fonda koncerts "Pēteris Vasks ielūdz. Vasara. Mežotne", kurā skanēja gan īpaši radīti latviešu komponistu jaundarbi, gan jau pazīstami latviešu kamermūzikas skaņdarbi ,portālu informēja fonda koordinatore Regīna Deičmane.

Pilī muzicēja flautiste Dita Krenberga, jaunās paaudzes čelliste Gunta Ābele, kā arī pianists Džovanni Fornazīni no Itālijas. Koncerta programmā skanēja Tālivalda Ķeniņa "Sarunas ar dzimteni" čellam un klavierēm, Pētera Plakida "Veltījums Haidnam" flautai, čellam un klavierēm, Maijas Einfeldes "Četras elēģijas" čellam un klavierēm, Pētera Vasks Andante Cantabile no otrā čella koncerta Klātbūtne, versija čellam un klavierēm, Selgas Mences "Partita alta flautai un čellam", Imanta Zemzara "Mazā rokmūzika" flautai, čellam un klavierēm.

Bija dzirdami arī divi jaundarbi - Annas Veismanes "Graudi" flautai, čellam un klavierēm un Andra Vecumnieka "Mazā vasaras mūzika" flautai, čellam un klavierēm.

Koncertdzīve šajā sezonā Mazajā Mežotnes pilī noslēgsies 4. oktobrī, kad izskanēs koncerts "Dzīve kā kino. Kino kā dzīve". Paredzēts, ka tajā muzicēs trīs brīnišķīgi mākslinieki: pianists Andrejs Osokins, vijolniece Kristīne Balanas un čelliste Margarita Balanas.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms 2 mēnešiem, 2020.01.24 11:19

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju