FOTO: Latvijas Jaunatnes olimpiādes pirmā diena 1

Vairāk nekā 60 jauno sportistu no Bauskas, Iecavas un Vecumnieku pašvaldībām piedalījās VIII Latvijas Jaunatnes olimpiādē.
Pirmie sacensības sāka galda tenisisti, cīkstoņi, smilšu volejbolisti un basketbolisti. Brīvā cīņa notika Jelgavas novada sporta centrā 5.
jūlijā. Bauskas novada Bērnu un jaunatnes sporta skolas cīkstoņi guva sešas godalgas. Panākumi nāca ļoti sāpīgi – uz apbalvošanu daudzi sportisti ieradās ar nobrāztām sejām un zilumiem.

Meitenēm svara kategorijā līdz 65 kilogramiem sudrabs Keitai Bērzlejai, bet jaunietēm svara kategorijā līdz 73 kilogramiem sudraba medaļa Lindai Saknei. Zēniem svara kategorijā līdz 48 kilogramiem otrajā vietā Jēkabs Ķikurs, bet viņa brālis Krišjānis izcīnīja sudraba godalgu svara kategorijā līdz 71 kilogramam. Vēl šajā svara kategorijā bronzas godalga citam baušķeniekam – Andrejam Maslobojevam.
Kristiāns Aleksejevs bija pārāks pār visiem sāncenšiem svara kategorijā līdz 80 kilogramiem, tā kļūstot par Jaunatnes olimpiādes čempionu. Komandu sacensībā galda tenisā bronzas godalgas guva Iecavas novada sportistes Rēzija Meļķe, Ance Šastakoviča un Līva Bogdanoviča. Medaļu liktenis izšķīrās dubultspēlēs, kur A. Šastakoviča un L. Bogdanoviča pārspēja Kuldīgas novadu duetu četru setu cīņā, pēdējā uzvarot ar 11:9.

Individuāli veiksmīgākā bija Rēzija Meļķe, izcīnot ceturto vietu. Apmierināts ar sasniegumu bija jauniešu treneris Egmonts Cildermanis.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms 29 dienām, 2020.01.24 11:31

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju