FOTO: Latvijas basketbola līgas 3. divīzijas debitanti no Bauskas sāk ar skaistu uzvaru 1

Šogad basketbola treneris Juris Ojāru ir izveidojis vēl vienu vienību «SC «Mēmele»/Bauskas BJSS 2», kas spēlēs Latvijas basketbola līgas 3. divīzijā un kurā pārstāvēti jaunie sportisti.


Pirmajā mačā, kas notika sporta namā «Mēmele» 1. oktobrī, baušķenieki tikās ar vienību «BJBS Rīga». Komanda pirms gada nebija starp LBL3 spēcīgākajiem klubiem, bet kopā sezonas laikā 11 uzvaras izcīnīja. Arī Bauskā viņi sāka cerīgi, izvirzoties vadībā ar 5:1, bet turpinājumā baušķenieki neatstāja nekādas cerības.


Jaunie sportisti parādīja skaistu un aizraujošu spēli, priecējot skatītājus ar caurgājieniem, labām piespēlēm, turklāt nebaidījās mest pa grozu. Uģis Mežavilks iepriecināja skatītājus ar bumbas triecienu grozā no augšas. Rezultātā trešās ceturtdaļas vidū baušķeniekiem jau bija 19 punktu pārsvars un bija skaidrs, ka viesi nespēs atspēlēties, jo vairāk par 20 punktiem vienā ceturtdaļā pirms tam nebija spējuši iemest. Tādējādi baušķenieki uzvarēja ar 85:69.


19 punkti un septiņas atlēcošās bumbas Tomam Červinskim. Uģim Mežavilkam dubultsasniegums – 16 punkti un 16 atlēcošās bumbas. 16 punkti, deviņas atlēcošās bumbas un piecas rezultatīvas piespēles Mārtiņam Veģim. 11 punkti Mārtiņam Ābelem, seši punkti un 12 atlēcošās bumbas – Haraldam Štālam. Pa trim punktiem Emīlam Šmitam, Reinim Jubelim un Valdim Berlinskim, divi punkti Rodrigo Pumpuram.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms gada, 2020.01.24 11:18

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju