FOTO: Latvijas alus festivālā Rīgā piedalās arī «Bauskas alus» 1

Rīgā, Vērmanes dārzā, no 22. līdz 26.maijam notiek alus festivāls «Latviabeerfest 2019».

Kopumā «Latviabeerfest 2019» viesiem gandrīz 40 alusdarītavas piedāvā nobaudīt 500 alus veidu. Pārstāvēts arī «Bauskas alus», piedalās ražotnes vadītājs un Latvijas Alus darītāju savienības valdes priekšsēdētājs Vladimirs Barskovs.

Festivāls atklāj vasaru ar īsteni latviskām garšām, enerģiskiem mūzikas ritmiem, konkursiem un kopā būšanas prieku.

Starp apmeklētākajām darītavām, protams, «Bauskas alus», kas savu daudzveidīgo produkciju izvietojis divās teltīs, no Bauskas ieradusies draudzīga septiņu cilvēku komanda. Mūsējiem ir ne tikai gards alus, bet arī kāds īpašs automātisks alus glāžu uzpildes aparāts. Interesanti vērot, kā, gaismām mainoties, alus glāze piepildās ātri, ērti un skaisti.

Bez alus un vīna degustēšanas – arī gards ēdiens dažādām gaumēm.  Festivāla teritorija ir norobežota un neuzkrītoši apsargāta, tāpēc varētu teikt, ka drošākā vieta pilsētā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms 4 mēnešiem, 2020.01.24 11:54

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju