FOTO: Laimas Vaikules «randiņā» Jūrmalā 3

Svētdienas, 21. jūlija, vakarā Dzintaru koncertzālē noslēdzās estrādes mākslinieces Laimas Vaikules jau piektais rīkotais festivāls «Laima Rendezvous Jūrmala 2019», kas četru dienu garumā priecēja jūrmalniekus un pilsētas viesus.

Šajās dienās Dzintaru koncertzālē uzstājušies daudzi populāri pašmāju un ārzemju mūziķi. LaimasVaikules festivāls tradicionāli kuplā skaitā viesu rindās pulcē ietekmīgus un sabiedrībā zināmus ļaudis, arī krāšņo noslēguma koncertu apmeklēja daudzi prominenti cilvēki. Starp apmeklētājiem bija prieks satikt vairākus tagadējos un bijušos baušķeniekus.

Preses konferencē tika sniegta informācija, ka festivāla budžets ir iespaidīgs – ap 1,2 miljoni eiro, bet tas peļņu nenesot. Pagājušajā gadā pašai Laimai Vaikulei nācies piemaksāt 200 000 eiro. Tā ir labu draugu tikšanās, tāpēc arī tāds nosaukums. Ar biļetēm visas izmaksas nevar nosegt – bez sponsoriem, atbalstītājiem neiztikt.

Bija interesanti vērot populāros māksliniekus aizkulisēs, mēģinājumos – dažu labu mākslinieci bez grima nevar pat pazīt... Valdīja sirsnīgas attiecības starp māksliniekiem, tajā pašā laikā kuplā festivāla komanda strādāja ļoti profesionāli, saliedēti. Par dažām slavenībām tomēr iespaids mainījās uz slikto pusi – piemēram, Elenai Vaengai, izrādās, diezgan negants raksturs.  Svētku noskaņu nedaudz pabojāja pēdējā dienā pēkšņais stiprais lietus.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Paldies!

Paldies par informāciju ... Cienu Laimu Vaikuli, kura daudz strādā un labi, ka ir tāds festivāls...

pirms 12 mēnešiem, 2019.07.23 01:24

tiešām

Festivāls labs, tikai ne parastai tautai to redzēt, daži tikai var atļauties , labi, ja, nopirkt stāvvietas, tas ir parasts turīgo krieveļu tusiņš...Tur var redzēt, to mūsu krējumu, vai līdzskrējējus....Mums pašiem ir Taste, Canrti, Senās mūzikas feitivāls Rundālē un daudzi, daudzi citi, katram pēc savas gaumes un iespējām...

pirms 12 mēnešiem, 2019.07.23 09:14

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms 6 mēnešiem, 2020.01.24 11:25

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju