Foto: Kurmenes pagasta seniori ballējas kopā ar ciemiņiem 3

Vecumnieku novada Kurmenes pagasta seniori un cilvēki ar īpašām vajadzībām gadskārtējā jaunā gada sarīkojumā satikās 9. janvārī.

Tautas nama zālē bija klāti galdi, lepni greznojās eglīte, acis priecēja vietējās mākslinieces Annas Grundmanes gleznas.

Ballē, ko apmeklēja vairāk nekā pussimts pensionāru, valdīja omulība un jautrība, saviesīgas sarunas mijās ar muzikāliem pārsteigumiem, danču tūrēm, jubilāru godināšanu un loteriju.

Klātesošo sirdis ar dažādos laikos populārām melodijām un galda dziesmām sasildīja muzikants no galvaspilsētas Kaspars Kārkliņš, kurš spēlēja gan sintezatoru, gan akordeonu un trombonu. Ar bungu rībināšanu publiku «uzkurināja» gruzīns Nuko jeb Nukri Kočorašvili no Rīgas. Kurmeni apmeklēja arī īpaši mākslinieki – duets Hugo de Djego un Žanis Vieplis no Pampāļiem jeb novada amatierteātru «Bārbelīši» un «Kurmene» pārstāvji Ingus Pavinkšnis un Uldis Mantons.

Pirmoreiz pie Kurmenes ļaudīm viesojās seniori no Bārbeles un Vecumnieku pagasta pensionāru un invalīdu biedrības «Virši» dāmas un kungi. Sarīkojumu apmeklēja arī novada pašvaldības vadība un administrācijas pārstāvji, visu pagastu pārvalžu vadītāji, kuriem todien Kurmenē bija norunāta kārtējā kopā sanākšana.

Piecas stundas sirsnīgā noskaņā aizritēja kā nebijušas. Ballētāji atzina, ka cenšas nelaist garām iespēju sanākt kopā, lai satiktos un izklaidētos.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

ss

Skumīgi.

pirms gada, 2019.01.11 21:12

sss

Vēl skumīgāk, lai radītu ilūziju, ka Kurmene nav pataisīta par nomali,uz balli jāved cilvēki no citiem pagastiem !

pirms gada, 2019.01.12 21:14

???

Kāds garš "kungu" galds..!

pirms gada, 2019.01.23 18:40

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju