FOTO: Jūrkalnes krāsas un skaņas Igo atdzīvinātajā Mežotnes «Ceplī» 6

Mūziķa Igo topošajā mākslas un mūzikas centrā «Ceplis» Bauskas novada Mežotnes pagastā sestdien, saulainajā 31. augustā, norisinājās Jūrkalnes diena «Ceplī».

Kā jau «Bauskas Dzīve» tika vēstījusi, «Ceplī» sestdien skanēja suitu dziesmas folkloras kopas «Maģie suiti» sniegumā, varēja satikt kokļu meistaru Gunti Niedoliņu. Smaržoja īsti Kurzemes sklandrauši, bija skatāmi krāsām bagāti audēju darbi, Dzintara Lejas fotoizstāde un eksponāti no Jūrkalnes Vētru muzeja. Ar plašu programmu uzstājās arī pats Igo, viņu pavadīja populārais ģitāras virtuozs Aivars Hermanis.

Svētki bija kupli apmeklēti, ieradās viesi no tuvākas un tālākas apkārtnes, satikās sen neredzēti novadnieki, Igo saņēma no atbraukušajiem pateicības un apbrīnas vārdus par tik īsā laikā padarīto un iecerēto, par daudzpusību un enerģiju. Igo esot īsts multimākslinieks, cilvēks-orķestris. Vairāki viesi ieradās ar dāvanām – Igo saņēma gan ziedu pušķus, gan senu ķieģeli no Jūrkalnes skolas un pat vitrāžu, kura ātri tika iestellēta logā.

No vietējiem iedzīvotājiem tika saklausīti prieka vārdi, ka beidzot «Ceplī» kaut kas notiek, ka apkārtne kļūst sakoptāka, skaistāka, radies stimuls arī savas mājas apkārtni sakopt. Vairāki labi meistari šeit atraduši arī darbu.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

zemgalis

Viss kā pienākas- pajoliņu pārpilnība!

pirms 6 mēnešiem, 2019.09.01 20:37

Zemgaliete

Vienmēr atradīsies kāds pajoliņš, kurš gudri parunās...

pirms 6 mēnešiem, 2019.09.02 00:01

Mežotniece

Vienreizējs pasākums, liels paldies!

pirms 6 mēnešiem, 2019.09.02 20:19

klāt nebiju

Ja jau vienreizējs, tad viss skaidrs - vairāk kā vienu reizi nebūs.Vai par to arī bija jāmaksā?

pirms 6 mēnešiem, 2019.09.04 12:11

Ai, ai, ai

"Vēsturnieks" atkal uzlicis savu gardibeni kā žīds uz pakauša... Nu nemāk viņš pareizi uzlikt cepuri kā nākas pie tautas tērpa. Un nav jau pirmā reize...

pirms 6 mēnešiem, 2019.09.05 10:37

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms mēneša, 2020.01.24 11:17

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju