FOTO: Jaunieši aizvada galda tenisa sacensības 2

Bauskas novada sporta centra «Mēmele» kausa izcīņas mači galda tenisā aizvadīti Uzvaras pamatskolas sporta zālē. Jauniešiem sacensības notika 18. janvārī. Visvairāk sportistu pārstāvēja Bauskas, Iecavas un Salaspils novadus.


Cīņa par godalgotajām vietām šoreiz bija ļoti sīva. Atlases mačos ļoti labi sevi parādīja jaunā iecavniece Monta Milzere, bet ceturtdaļfinālā viņai pretim stājās vairāk pieredzējusī iecavniece Hete Hetere Zāģere. Pirmajā setā M. Milzere spēja nospēlēt līdzīgi, bet nākamajos setos pietrūka izturības, tādēļ beigās viņa piekāpās ar rezultātu 0:3. Turpinājumā M. Milzere tomēr sevi parādīja pārliecinošāk un izcīnīja trešo vietu turnīrā starp meitenēm. Labs sasniegums arī iecavniecei Lindai Pūķei – viņai piektā vieta.


Tikmēr pārliecinoši savus pretiniekus pieveica abi turnīra favorīti – iecavnieks Reinis Rozentāls un baušķeniece Elīza Kučinska. E. Kučinska pusfinālā pārspēja Salaspils pārstāvi Stepanu Čorniju, kurš ieguva otro vietu starp puišiem. Savukārt trešo vietu izcīnīja vēl viens Salaspils sportists – Bogdans Akinfejevs.


Otrajā pusfinālā tikās R. Rozentāls un H. H. Zāģere. Pirmajā setā ļoti pārliecinoši triumfēja R. Rozentāls, bet turpinājumā iecavniece atguvās un arī spēja uzvarēt vienu setu. Spēle izšķīrās ceturtajā setā, kad vadībā ar rezultātu 2:1 bija R. Rozentāls. Pie attiecības 10:11 H. H. Zāģeres labā R. Rozentālam savā ziņā paveicās – bumbiņa aizķēra tīklu, bet tomēr pārkrita pāri pretinieces pusē, un tas ļāva iecavniekam izlīdzināt rezultātu un pēc tam uzvarēt arī setu. Pusfinālā R. Rozentāls bija pārāks ar 3:1, un tas nozīmēja, ka H. H. Zāģerei ir otrā vieta starp meitenēm.


Jau bija skaidrs, ka R. Rozentāls ir pirmais starp puišiem, bet E. Kučinska pirmā starp meitenēm. Tomēr abi izspēlēja fināla maču, un skaistā spēlē laurus plūca E. Kučinska.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms gada, 2020.01.24 11:00

Xxx

Pat šie krāpnieki,lien komentāru sadaļā.Bezkaunīgi

pirms gada, 2020.01.29 08:12

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju