FOTO: Izstādē «Riga Food 2021» 2

Starptautiskā pārtikas, dzērienu, pārtikas pārstrādes, tehnoloģiju, iepakojuma, sabiedriskās ēdināšanas, viesnīcu un veikalu aprīkojuma un servisa izstāde «Riga Food 2021» noslēdzas šodien, 11. septembrī,  starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā. Lai apmeklētāji un dalībnieki droši un pilnvērtīgi izbaudītu izstādi – iegūtu jaunus kontaktus un veidotu sadarbību, degustētu, testētu un salīdzinātu, baudītu šovus un smeltos idejas, piedalītos konkursos un meistarklasēs, veicinātu biznesa attīstību – «Riga Food 2021» notiek zaļajā, tas ir, drošajā režīmā.

Šogad starp 300 dalībniekiem "Bauskas Dzīve" nemanīja novadniekus. Šogad dalībniekiem un apmeklētājiem bija jābūt ar Covid sertifikātu. Divu izstāžu zāļu vietā šoreiz aizpildīta viena, toties tagad viss bija kompakti, vieglāk apskatāms. Šogad jaunumi - virtuves sarunas "Riga Food" viesistabā un grila parks ar grilēšanas dueļiem, konkursiem un viktorīnām.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

katins

tur bija tādas konfektes uz kātiņa :))))))) ar dīvainiem kaltētiem ziediem pa vidu....+ jocigas tas aiz letes staveja .............

pirms 11 dienām, 2021.09.16 23:20

vafele

konservantu fests

pirms 3 dienām, 2021.09.25 18:39

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju