FOTO: Īslīcē aizvadīta viktorīna «Zini vai mini»

Bauskas novada Īslīces pagasta kultūras namā aizvadīta viktorīna «Zini vai mini», ko rīkoja biedrība «Laiks jauniešiem». Pasākuma vadītāja lomā bija pagasta jaunatnes darbinieks Gints Jankovskis, un lielu palīdzību sniedza kultūras nama kolektīvs.

Viktorīnā, kas notika 18. jūlijā, piedalījās 17 komandas no Bauskas un citiem novadiem. Sanākušos izklaidēja bērnu popgrupa «Sapnītis» un dziedātāja Sabīne Berezina.

Komandās bija no trim līdz sešiem dalībniekiem, turklāt dažādās vecuma grupās. Pasākums bija sagatavots pamatīgi – tas ilga četras stundas. Jautājumi viktorīnā bija par dažādām tēmām – latviešu filmu citāti, Latvijas prezidenti, valsts Ministru kabinets, dziesmas, dziesmu
nosaukumi, personības, mīklas un daudz kas cits. Pēc katras kārtas G. Jankovskis informēja par pareizajām atbildēm.

Piektajā vietā ar 132 punktiem vietējie no Rītausmām «Jautrie bebri». Ceturtajā vietā ar 138 punktiem komanda no Bauskas – «Ideāla kompānija», kas tikai par vienu punktu atpalika no trešās vietas «Meitenes no Marsa».

Otrajā vietā atkal Īslīces pagasta komanda «Savējie Jānis» ar 142 punktiem, bet pārliecinoša uzvara ar 150 punktiem Codes pamatskolas
vienībai «Ar franču vieglumu».

«Izskatās, ka mūsu biedrības aktivitātes ir labi apmeklētas. Noteikti, ka centīsimies vismaz reizi mēnesī organizēt kādus pasākumus,» noslēgumā pauda G. Jankovskis.

Pievieno komentāru

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju