FOTO: Iecavas velobrauciens organizēts otro gadu

Biedrība «Velo Iecava» otro gadu organizē sacensības «Velo diena Iecavā», kas šogad pulcēja vairāk nekā 200 dalībnieku. Braucienā pārliecinoši triumfēja iecavnieks Ģirts Cirvelis, kurš finiša spurtā bija ātrākais.


Pasākumā, kas notika 4. jūlijā Iecavā pie Sarkanās skolas, vispirms savas spējas parādīja jaunākie riteņbraucēji, kas startēja trīs vecuma grupās. Šogad distance bija dažādota, un vecākajai grupai tas radīja sportisku spriedzi.


Brauciens šogad bija garāks nekā gadu iepriekš – aptuveni 24 kilometrus bija jāveic sportistiem. Turklāt daļa distances bija jāmēro mežā un radīja papildus riskus. Kā atzina sportisti – bija gan kritieni, gan arī pārdurtas riepas un citas problēmas.


Tūlīt pēc starta šāviena, kuru veica Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks, pasākuma vadītājs Kaspars Brazovskis prognozēja, ka distanci dalībnieki veiks 32 vai 33 minūtēs. Tomēr reālais laiks krietni ieilga, un pirmie dalībnieki finiša līnijai tuvojās pēc 40 minūtēm. Mūsu novados ir divi spēcīgi finiša sprinta meistari, un viens no viņiem to arī pierādīja šoreiz – iecavnieks Ģirts Cirvelis bija pārliecinoši pirmais.


Dāmām kārtējo reizi spēcīgākā bija Laura Ramane no Bauskas, bet trešajā vietā patiess pārsteigums – Marija Baranovska, kura bija arī ātrākā starp iecavniecēm. «Šovasar bija brīvs laiks braukt ar velosipēdu. Sacensībās rezultāts bija labs, bet, vai turpināšu kaut kur vēl startēt, padomāšu. Gribēju vēl labāk, bet nevarēju izturēt līdzi grupai, atpaliku un sanāca cīnīties pašai,» stāsta M. Baranovska.

Kā pieredzējušākais sacensību dalībnieks balvu saņēma Abreks Ibragimovs. Loterijas mazo balvu – dāvanu karti no kroga «Sombrero» – izcīnīja Kristaps Ozols, bet loterijas lielo balvu – virtuālu lidojumu ar laineri «Boeing 737» – laimēja Gundars Rozentāls.

Pievieno komentāru

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju