FOTO: Iecavas pirmā velo diena 1

Ap 200 riteņbraucēju piedalījās pirmajā Iecavas novada velobraucienā «Iecavas velo diena 2019». Organizatori, biedrības «Velo Iecava» pārstāvji, un brauciena dalībnieki atzina, ka pasākums sarīkots veiksmīgi.

Oficiālajā gandrīz 20 kilometru garajā distancē 30. jūnijā devās 134 dažāda vecuma dalībnieki. Reizē daudz jauno velosipēdistu savus spēkus demonstrēja mazajā riteņbraukšanas trasē Sarkanās skolas pagalmā.

Sacensības ar starta šāvienu atklāja Iecavas novada domes priekšsēdētājs Aivars Mačeks. Jau pašā sākumā kā bulta visiem priekšā ar kalnu velosipēdu izlēca jaunais Uģis Veidemanis no komandas «RSS Vecmīlgrāvis». Tā kā daļa posma bija pa grants seguma ceļu, priekšrocības bija šosejas velosipēdiem, un puisis finišēja devītajā vietā.

Velobrauciena otrajā pusē izveidojās diezgan cieša apmēram desmit braucēju grupa, kas tā arī turējās kopā līdz beigām. Dažus kilometrus pirms finiša mēģināja aizbēgt iecavnieks Verners Rinkovičs. Kā pats atzina – nav no spēcīgākajiem sprinteriem, tāpēc mēģināja kāpināt pārsvaru jau laikus. Tomēr no grupas aizbēgt viņam neizdevās.

Finiša spurtā veiksmīgākais bija pieredzējušais Aivars Galigins no Bauskas novada sporta centra «Mēmele» komandas – viņam izdevās nokļūt pārējiem priekšā, finišējot pēc 29 minūtēm un 35,9 sekundēm. Turpat aizmugurē finišēja vienības «Velo Iecava» pārstāvis baušķenieks Oskars Švāgers. Trešajā vietā izmisīgā cīņā medaļu ieguva sportists no Baldones Ģirts Jakuška.

Dāmām pārliecinoši pirmā finišēja Laura Ramane no sporta centra «Mēmele» vienības. Nākamajās divās vietās Lana Bugrova un Olga Zaharova no vienības «Velo + Bottari Baltic».

Finišā 14. vietā kungiem šoreiz bija codietis Kaspars Brazovskis, Bauskas velobrauciena rīkotājs. Viņš atzina, ka trase nav viegla, bet tomēr ir par kilometru īsāka nekā brauciens Bauskā.

«Ar prieku rīkojām šo pasākumu. Nedaudz bija uztraukums, bet tas ir normāli, kā jau pirmo reizi. Pateicamies par atbalstu un labiem padomiem «Codes malējiem», kas rīko Bauskas velobraucienu. Ļoti laba sadarbība bija ar Iecavas jauniešu centru un novada domi,» stāsta viens no brauciena organizatoriem Reinis Lapiņš.

Nākamgad organizatori plāno rīkot braucienu maijā – vasaras mēneši tomēr esot pārāk pārpildīti ar sacensībām.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms 29 dienām, 2020.01.24 11:30

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju