FOTO: Iecavas jauniešu centram aprit otrais gads

Aktīvi pavadot laiku dažādās nodarbībās, sacensībās, veicot sevis iepazīšanas uzdevumus, piedaloties viktorīnās, tika svinēta Iecavas jauniešu centra divu gadu jubileja.

Uz pasākumu Iecavas mūzikas un mākslas skolas trešajā stāvā, Iecavas jauniešu centrā, 22. februārī bija ieradušies ne tikai jaunieši, bet arī jauniešu aktivitātēs un projektos iesaistītie pieaugušie. Vakara gaitu bija plānojuši jaunieši, aktīvi centra dalībnieki.

«Martā būs gads, kopš darbojos. Sākumā biju skolas pārstāve konsultatīvajā padomē, mani te gluži vienkārši atsūtīja. Iesaistījos jauniešu centra aktivitātēs, un man iepatikās. Pirms pāris nedēļām izdomājām, ka vajag nosvinēt jauniešu centra dzimšanas dienu, un to paši organizējām,» stāsta Dārta Ušacka.

Svinībās varēja izkustēties, iepazīt sevi un citus. Vajadzēja pārvietoties pa telpu, nepametot novilkto līniju, bija viktorīna, iepazīšanās ar sarunu biedriem un citi pasākumi. Ik pa laikam bija kārtīgi jāizkustas. Pavisam veikli aizritēja neliels čempionāts «akmens, šķēres, papīrs», kurā zaudētāji pieķērās uzvarētājam un skandēja viņa vārdu. Fināla cīņa bija īpaši skaļa un interesanta.

Pasākumā piedalījās Iecavas novada attīstības nodaļas vadītāja Ineta Bramane. «Pati jau toreiz rakstīju projektu. Mums uzreiz bija plāns, ka šī ēka jādod sabiedrībai. Zāli izmanto Mūzikas un mākslas skola, dienas centrs «Iecavnīca» un jaunieši, arī citiem te notiek pasākumiem. Šīm telpām labākais pielietojums bija iespēja tās atvēlēt jauniešu centram. Atnācu apskatīties, kā jaunieši te jūtas,» stāsta I. Bramane, kas pati labprāt iesaistījās aktivitātēs.

«Patīkami redzēt, kā aug un mainās jaunieši. Sākumā viņi nāk un prasa, ko var darīt. Tad attīsta savas prasmes, sāk izprast spējas un paši organizē. Šie jaunieši iezīmē lielas pārmaiņas nākotnes sabiedrībā,» atzīst Jauniešu centra vadītāja Ilze Dreimane.

Šogad novada jauniešiem plānoti vairāki pasākumi. Martā iecerēta «Zemes stunda», rudenī – jauniešu forums. Būs novada radošās dienas un jauniešu diena. «Pielāgojamies jauniešu vēlmēm un rīkojam mācības, lai attīstītu viņu prasmes,» stāsta I. Dreimane.

Pievieno komentāru

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju