FOTO: Ģimeņu sporta diena Bauskā 1

Sporta centrs «Mēmele» sadarbībā ar Bauskas kultūras centru 2. jūnijā Bauskas pilsētas stadionā rīkoja ikgadējo pasākumu «Ģimeņu sporta diena».

Pasākuma laikā vispirms notika jaundzimušo sveikšana, klātesošajiem par prieku uzstājās deju grupa «Lēra». Savukārt aktīvajā daļā aktivitātes bija sadalītas pa vecuma grupā – sākot no mazajiem rāpotājiem līdz skolas vecuma bērniem, kas piedalījās dažādās aktivitātēs. Notiks skriešana, braukšana ar velosipēdiem, kā arī noslēgumā ģimeņu tāllēkšanas sacensības. Bija iespēja piedalīties arī citās aktivitātēs, tai skaitā «Green Pole dance studio» piedāvāja izmēģināt vingrošanu uz stieņa.

Pasākuma organizatore, sporta centra «Mēmele» galvenā speciāliste Inga Ūbele pati  vadīja rāpošanas sacensības.Balvās dalībniekiem bija medaļas, garšīgi augļi un arī kausi par dažāda veida sasniegumiem sportiskajās aktivitātēs.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Bauska

Lielais paldies organizētājiem,tiešām bija jauks pasākums,bērni un arī vecāki ļoti labi pavadīja laiku kopā.Par visu bija padomāts.Un paldies ari "Elvi", kuri atbalstija.Tik kolosālu pasākumu Bauskā sen nebiju piedzīvojusi,esmu sajūsmā.

pirms 2 gadiem, 2018.06.06 20:19

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju