FOTO: Folkloras festivāls Iecavā pulcē 77 kolektīvus 1

Iecavā nedēļas nogalē, 18. un 19. maijā, notika bērnu un jauniešu folkloras festivāls «Pulkā eimu, pulkā teku» (PEPT), kas pulcēja ap 1500 dalībnieku.

Folkloristi muzicēja, dziedāja, dejoja, dalībniekiem visinteresantākā šķita bišu un medus taka, kur bija 16 interaktīvas darbnīcas.

Festivāla koordinatore Iecavā, vietējā kultūras nama direktore Alma Spale atzīst, ka vislielākais izaicinājums, uzņemot kuplo ciemiņu pulku, bija telpu atrašana izguldīšanai. Šajā ziņā pretim nāca Iecavas vidusskola, Iecavas internātpamatskola un sporta skola «Dartija».

«Nebija tik grūti uzņemties kaut ko tādu organizēt, drīzāk teiktu, ka nedroši, jo domājām, kur lai visus 1500 cilvēkus izgulda. Par laimi, laikapstākļi bija labvēlīgi. Būtu ļoti grūti, ja lītu, nebūtu īsti, kur visiem dalībniekiem satilpt, dejot, dziedāt un iet rotaļās,» atzīst A. Spale. Par svētku dalībnieku ēdināšanu rūpējās firma «Latvian Catering Company».

Organizatoriem palīdzēja brīvprātīgie – Amanda Kosa, Amanda Visocka, Elza Smeile, Dārta Ušacka, Evita Žeikare, Laura Dombrovska, Anda Karīna Vanaga, Evita Agate Janušjaviča, Ance Straujā, Annija Lazdiņa un Anastasija Kalniņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms 6 mēnešiem, 2020.01.24 12:02

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju