FOTO: Filmā «Kaza kāpa debesīs» – arī Rundāles pils un tās atjaunotāji 1

Kinoteātrī «Splendid Palace» Rīgā šonedēļ, 11. aprīlī, pirmizrādi piedzīvojusi režisores Laimas Žurginas filma «Kaza kāpa debesīs», kas vēsta par Latvijas neformālās kultūras izpausmēm 20. gadsimta 60. gados. Filmā apskatīts brīvības gars leģendārajā Rīgas kafejnīcā «Kaza» un kultūras personības, kas izaugušas no kafejnīcas apmeklētāju loka.

Filmā krietns brīdis veltīts arī Bauskas pusei, īpaši – Rundāles pils atjaunošanai un atjaunotājiem, protams, arī Laimonim Liepam un Imantam Lancmanim, iekļauta intervija, parādītas vēsturiskas fotogrāfijas – kā Rundāles pils izskatījusies pirms atjaunošanas un tagad.

«Splendid Palace» zāle un balkons bija pārpildīti, filma ilga gandrīz divas stundas, bet visi to noskatījās ar lielu interesi un aizrautību. Sarunas, baudot kazas sieru, pēc filmas ieilga gandrīz līdz pusnaktij. Starp pirmizrādes apmeklētājiem bija arī vairāki Rundāles pils atjaunotāji, darbinieki.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms 5 mēnešiem, 2020.01.24 12:25

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju