FOTO: Bērsteles bazārā gan tirgojas, gan dzied, dejo un spēlē teātri

Jau trīspadsmito reizi pēc kārtas Bērstelē noticis vietējiem gada nozīmīgākais pasākums – pavasara gadatirgus – Lielais bazārs.

11.maijā te tirgotāju gan nebija daudz, tomēr puķu, tomātu, patisonu, kabaču un gurķu stādi bija „ejoša” prece. Stādu audzētāja no kaimiņiem – Sesavas – braucot tirgoties uz Bērsteles Lielo bazāru ik pavasari, jau sesto gadu vismaz. Arī šoreiz mājup brauc priecīga, jo vairākas stādu kastes iztukšotas. Citi tirgotāji uzteic pozitīvo priekšrocību – te drīkstot no mašīnas pārdot preci, kas esot liels atvieglojums.

Kā iepriekš portālam sacījusi pasākuma organizatore, Bērsteles tautas nama vadītāja Svetlana Poča, – viena no panākumu atslēgām ir uzaicināto mākslinieku izvēle. Šogad par «magnētu» izvēlēts dziedātājs Viktors Zemgals. Un tiešām – visvairāk apmeklētāju solos pie skatuves „Bauskas Dzīve” novēroja tieši viņa uzstāšanās laikā.

Lai arī Lielais bazārs šopavasar nebija ļoti plaši apmeklēts, cilvēki te rosījās, bērni priecīgi izmantoja viņiem gādātās atrakcijas, tika tukšoti seši spaiņi savārītās bazāra zupas – rasoļņika, un vietējie ļaudis atzina, ka vismaz reizi gadā bērsteliešiem uz vietas kāds vērienīgāks pasākums nepieciešams, to „atņemt” viņiem nevajadzētu.

Pievieno komentāru

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju