FOTO: Bauskas zemessargi mācībās 1

Kārtējais Zemessardzes 53. bataljona kājnieku rotas mācības posms, šoreiz apgūstot kaujas apdzīvotā vietā elementus, noslēdzies Iecavas novada Zālītes poligona ēkās.

Zemessargu mācības notiek katru otro nedēļas nogali. Kaujā apdzīvotā vietā piedalījās arī Bauskas novada Pašvaldības policijas un Valsts policijas darbinieki. Pirmā nodarbība notika Gailīšu pagasta Uzvarā, vēl viena sagatavošanās bija Iecavas novada Zālītes poligonā, 11. un 12. maijā Zālītē notika arī ieskaites nodarbība.

Svētdienas, 12. maija, rītā Bauskas 53. bataljona zemessargu uzdevums bija ieņemt ēku Zālītes poligonā, sašaujot visus mērķus un neitralizējot divus aktīvos pretiniekus. Munīcija šoreiz bija arī fiziski jūtama – izmantoja peintbola ieročus un munīciju, kā arī «Airsoft» un dūmu granātas – pirmās sprāgstot izmētāja apkārt plastmasas šķembas.

E. Popakuls informēja, ka jau 18. maijā zemessargi darbosies Traktordienā Dāviņu pagastā. Mācības turpināsies –, iespējams, viens no posmiem notiks Bauskā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms 6 mēnešiem, 2020.01.24 12:06

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju