FOTO: Bauskas Tautas teātris nosvin 60 gadu jubileju 1

Gaumīgi, ar atturīgu eleganci Bauskas tautas teātris 26. oktobrī nosvinēja sešdesmitgadi, un publika to novērtēja.

Programma, kurā tika akcentēts iepriekšējo piecu gadu veikums, bija labi pārdomāta. Visi trupas pamatsastāva aktieri piedalījās izrāžu «Divkauja», «Debešķīgā tikšanās sievietībā», «Pildspalva», «Laulību līgums», «Koridors» un «Ērika» fragmentos. Šos iestudējumus skatītāji vēl labi atceras.

Visi amatierteātru režisori zina, cik sarežģīti ir sameklēt repertuāru, bet Inārai un Edvīnam Hegenbartiem tas izdodas. Īpašu atzinību pelna fakts, ka lugas – galvenokārt situāciju komēdijas – tiek izraudzītas ar lielu rūpību, izrādēs cenšoties ieskicēt katra personāža psiholoģisko portretu, kas organiski iekļautos aktieru kopējā ansamblī. Nekādu lētu joku, nekādu pārspīlēti kariķētu tipāžu.

Vairāk lasiet „Bauskas Dzīves” drukātajā versijā 29. oktobrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Christy Walton

Meklējat aizdevumu konsolidācijas aizdevumu, nenodrošinātus aizdevumus, biznesa aizdevumus, hipotēku kredītus, automašīnu aizdevumus, studentu kredītus, personiskos aizdevumus, riska kapitālu utt.! Es esmu privāts aizdevējs, es sniedzu aizdevumus uzņēmumiem un privātpersonām ar zemu un saprātīgu procentu likmi 2%. Sūtīt uz e-pastu: christywalton355@gmail.com

pirms gada, 2020.01.24 11:05

Foto un video

Uz bauskasdzive.lv pilno versiju